İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ExoLens, Zeiss Lens’lerle Uyumlu iPhone 7 Kılıfını Duyurdu

CES 2017 fuarı öncesi, firmalar yepyeni ürünleri ile şimdiden atağa geçmiş durumdalar. Zeiss ile profesyonel kalitede lensleri iPhone’la buluşturan ExoLens, bugün iPhone 7 için yeni bir koruyucu kılıfını duyurdu. Kılıf, iPhone 7 üzerindeyken cihazı darbelere, çizilmelere ve su-toz sıçramalarından korumak için tasarlanmış.

teknik destek

ExoLens, iPhone 7 için tasarlanan yeni aksesuarının, darbeye dayanıklı malzemelerden oluşturulduğu ve ince ve düşük profilli olacak şekilde tasarlanmış “ultra dayanıklı çift katmanlı bir kılıf” olduğunu söylüyor.

Fellowes Markalarının CEO’su John Fellowes, “ZEISS ExoLens mobil fotoğrafçılık çözümlerimizi bu yılın başında piyasaya sunduktan sonra tüketiciler mobil fotoğrafçılık lenslerini sevdiklerini söyledi ancak yine de lens takma özelliğini sunarken iPhone’larını koruyan bir çözüm arzusunu da dile getirdiler” diyor ve ekliyor “yeni ExoLens Case, kullanıcıların kameralarını görsel açıdan zenginleştirici lensleri sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlayacak ancak aynı zamanda iPhone’larını günlük darbelerden ve çiziklerden koruyacaklar”.

Kılıf, tüm Zeiss Pro Lensler ve yaklaşmakta olan ExoLens Prime lenslerle uyumludur. Şirket, fiyatı 150-200 dolara kadar olan Zeiss telefoto, makro ve geniş açılı lens satışı gerçekleştiriyor.

ExoLens kılıfı, 2017 yılının ilk çeyreğinde satın alınabilecek. Şirket henüz fiyatını açıklamadı.

teknik destek