İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EyeEm Uygulaması ile Fotoğraflarınız Milyonlara Ulaşsın

iPhone ile çektiğiniz fotoğrafların çoğu size özeldir. Fakat öyle fotoğraflar yakalarsınız ki bunu herkes görmeli diye düşünebilirsiniz. Peki fotoğraflarınızın 15 milyona yakın kişiye ulaşmasını ister misiniz?

teknik destek

Cevabınız evet ise EyeEm uygulaması tam size göre. Uygulama sayesinde fotoğraflarınız EyeEm Web sitesi ve sosyal medyada paylaşılıyor. Ayrıca uygulama içinde fotoğraflarınıza vereceğiniz etiketlere göre belki de milyonlarca insan tarafından fotoğrafların görünmesini sağlayabilirsiniz. En güzel yanı da fotoğraflarınızı satma imkanı elde etmeniz.

Fotoğrafçılık işine yeni başlamışsanız uygulama sayesinde tanınma imkanı elde edebilirsiniz. Büyük markalarca gerçekleştirilen sergilerde ve basılan  dergilerde fotoğraflarınız yer alabilir. Beğenilen fotoğraflarınız ödüllendirilebilir. EyeEm uygulamasında güzel fotoğraflar olarak tanımlanan listeye girebilir ve herkes tarafından fark edilebilirsiniz.

EyeEm uygulaması, iPhone’un standart kamera ayarlarına göre çok daha gelişmiş ayarlara sahiptir. Bu sayede kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. EyeEm markette bulunan farklı ayarları satın alarak fotoğrafçılık deneyimini geliştirebilirsiniz.

Telif hakkı sorunu yaşamadan fotoğraflarınızı dünya çapında önde gelen marka ve basın kuruluşlarına satma imkanı elde edebilirsiniz.

Kısacası EyeEm uygulaması ile fotoğrafçılık deneyimlerinizi arttırabilir, en kaliteli fotoğraflanırızı milyonlara ulaştırabilir ve fotoğraflarınız satabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki App Store bağlantısına tıklamanız yeterli.

[appbox https://itunes.apple.com/tr/app/eyeem-best-photography-community/id445638931?mt=8 appstore ]

teknik destek