Şimdi yükleniyor

Facebook beğeni cezası kaldırma beğeni arttırma hilesi yapıldı mı!

Facebook beğeni arttırma hilesi cezaya neden olur mu?

Facebook beğeni cezası kaldırma beğeni arttırma hilesi yapıldı mı!

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Facebook beğeni arttırma hilesi veya Facebook beğeni paketi gibi işlere bulaştıysanız bu ya da bir gün hesap sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Örnek Facebook beğeni cezası, Facebook beğeni engellemesi, hesaba girerken sürekli kod istemesi, şüpheli hareketler uyarısı, askıya alınan hesap veya hesap kapatılma gibi bir dizi soruna denk gelebilirsiniz. Peki Facebook beğeni cezası kaldırma işlemi yapılabiliyor mu?

teknik destek

Alacağınız en ufak ceza Facebook beğeni cezası olabilir. Facebook beğeni yapamıyorum olmuyor gibi sorunla karşılaşıyorsanız ve yukarıdaki gibi bir duruma karışmadıysanız, o zaman birde aşağıdakilere bir göz atınız.

Bilmeden bir şey yaptıysanız önce son zamanda paylaştığınız ve yaptığınız beğeni veya paylaşımlara bir göz atmanızda fayda var. Birinin paylaştığı bir şey virüslü veya sakıncalı görülebilir. Eğer paylaşım ve beğeni yaptıysanız, sorunun büyüklüğüne göre belki etkilenebilirsiniz. Örnek dolandırıcılık yöntemini beğenmiş olabilir misiniz!

Facebook-begeni-arttirma-hilesi-cezaya-neden-olur-mu-2 Facebook beğeni cezası kaldırma beğeni arttırma hilesi yapıldı mı!

Facebook beğeni cezası mı aldınız?

Facebook beğeni cezası nedenleri

  • Beğeni hilesi yapmadım ya da her hangi bir beğeni paketi satın almadım diyenler için bu durum genelde olabilir.
  • Hile yapanlar direk ceza alır.
  • Beğenide çok aşırıya kaçanlar beğeni cezası alır.
  • Tanımadığınız birilerinin paylaşımlarını beğeniyorsanız bunlardan biri sizi şikayet etmiş olabilir. Kişi durumdan rahatsız olabilir.
  • Biri kasıtlı yere ceza almanızı sağlamış olabilir.
  • Beğeni virüsü bulaşmış olabilir.
  • Farklı farklı bilgisayar ve telefonlardan yapılan işlemler Facebook beğeni engellemesine neden olabiliyor.
  • Kullandığınız telefonda bir sorun olabilir. Tarayıcıdan ve başka telefonda da deneyin.
  • İnternet ağıyla alakalı olabilir. Farklı ağdan bağlanın.
  • Bölgesel bir durum olabilir. Sizin gibi belki az sayıda kişide bu sorun çıkabilir.
Facebook-begeni-arttirma-hilesi-cezaya-neden-olur-mu-3 Facebook beğeni cezası kaldırma beğeni arttırma hilesi yapıldı mı!
Facebook beğeni arttırma hilesi dikkat edin!

Facebook beğeni arttırma nedeniyle ve diğer sorunlar için

Facebook beğeni cezası kaç gün sürer veya kaç ay diye soracaklar için bunu sadece eğer Facebook uyarı olarak göndermiş ise bilebilirsiniz.

Bazıları Facebook müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyor. Haksız yere ceza aldığını belirtiyor. Halklı veya haksız yere de olsa direk iletişi yapabileceğiniz tek kanal iletişim formları.

Facebook beğeni cezası kaldırma ve tüm Facebook beğeni sorunu için doldurmanız gereken iletişim formu facebook.com/help/contact/357439354283890 URL’ den detayını yazıp yardım isteyin. Dönen olmadı mı? Tekrar gönderin ve tekrar… Ta ki bir cevap yazan çıkana kadar.

teknik destek