Loading Now

Facebook böyle bir kullanıcı yok sorunu

Facebook böyle bir kullanıcı yok sorunu

Facebook böyle bir kullanıcı yok sorunu

Son Güncelleme tarihi 9 August 2022 by Teknoloji Haber

Bu yazımızla Facebook dondurdum açılmıyor sorunu için neler yapılabilir anlatmak istedik. Facebook böyle bir kullanıcı yok hatasıyla karşılaşanların sayısı çok az olsa gerek. Bize bunun için mail atan az sayıda kişi oluyor. Ama sorun uzun yıllardır devam etmekte. Instagram’ da da bu şekilde bir hata var. Tabi aynı yerden işlem yapılıyor belki ondan dolayı.

teknik destek

Facebook dondurdum böyle bir kullanıcı yok uyarısı aldım. Facebook dondurduğum hesabı açmak istediğimde kullanıcı yok sorunuyla karşılaştım diyenlere tahmini bir önerilerimiz olacak. Hatanın kesin ama kesin bir çözümü bulunmuyor. Öneriler işe yarayabilir. Hatta hatayı iletmeniz için başvuru seçeneğini de paylaşacağız.

Dikkat! Uzun zaman kapalı durumdaki hesaplarda kapatılma olabiliyor. Birde sık sık dondurma ve açma işleminde bulunduysanız bu sorunun ortaya çıkmasına neden olmuş olabilir.

Facebook dondurdum açılmıyor kullanıcı yok çözümü

  • Dondurulan Facebook açılmıyor veya dondurulan Facebook kullanıcı yok diye bir uyarı vermekteyse bunun için birden fazla yerlerden giriş denemesinde bulunun.
  • Belki hesap kapatılmış olabilir.
  • Birde VPN programıyla giriş deneyiniz.
  • Bu facebook.com/help/contact/260749603972907 formu denediniz mi?
  • Hatayı bildirmek için bu facebook.com/help/contact/357439354283890 adresi de kullandınız mı?
Facebook-boyle-bir-kullanici-yok-sorunu-2 Facebook böyle bir kullanıcı yok sorunu
Facebook böyle bir kullanıcı yok sorunu
Facebook-boyle-bir-kullanici-yok-sorunu-3 Facebook böyle bir kullanıcı yok sorunu
Facebook dondurdum açılmıyor

Dondurulan hesap açılmıyor bazen anlık veya o gün çıkan bir sorunla da alakalı olabiliyor. Verdiğimiz öneriler belki işinizi görebilir. Facebook dönüş yapmadıysa ara ara yine iletin kesin dönüş gelecektir.

teknik destek