Facebook Messenger Kullanıcılarına Müjde

Facebook Messenger Kullanıcılarına Müjde

Facebook’un kullanıcılarına sunduğu sohbet uygulaması olan Messenger’da grup şeklinde görüntülü veya sesli konuşmalar özelliğini deneyen kullanıcılar uygulamanın bu noktada kullanışsız olduğunu söylemektedir. Facebook kullanıcılarının bu şikayetlerini dinledi ve kullanıcılarının sorunlarının çözülmesine yardımcı oldu.

teknik destek

Facebook’un sohbet uygulaması olan Messenger uygulamasında kullanıcılar uygulamaya girdiği zaman bir arkadaşıyla temasa geçmesi halinde arama yapabilmesi için ilk olarak bir sohbet grubu oluşturması ve sonrasında sohbete dahil olacak olan kişiler varsa eklenmesi gerekiyordu. Şirket sonunda ise bu durumun önüne geçecek hamleyi yaptı. Yeni gelen Facebook Messenger güncellemesiyle beraber önceden açtığınız sohbet grubunuzda ve şuanda devam eden konuşmalarınıza kişi ekleyebilmeniz için yeni bir buton oluştu. O butonu kullanarak kullanıcılar çok rahat bir şekilde kişi eklemesi yapabilecek.

Aynı zamanda yapılan görüşmelerde filtrelerde kullanılabilir halde yer almaktadır. Facebook Messenger’ın bu özelliğinden faydalanmak isteyen Android ve iOS kullanıcılar Messenger uygulamasını son sürüme güncellemesi gerekmektedir.

Kullanıcılar Memnun Mu?

Facebook, Messenger uygulamasına geçtiğinden beri bu uygulamadan şikayetçi olan çok fazla kişi olduğu gibi bu uygulamadan memnun olan kişiler de vardı. Fakat genel itibariyle insanların özellikle görüşme konusunda sıkıntı yaşadığı görülüyordu. Facebook ise bu duruma el atma konusunda biraz geç kalmış bile olabilir. Fakat son yapılan güncelleme işlemleriyle beraber artık kullanıcıların görüşmelerini rahat bir şekilde yapabildiğini görebiliyoruz. Görüşmelerin öncesine göre daha rahat olması kullanıcıları memnun eden özellikler arasında yer alıyor. Fakat bazı kullanıcılar Facebook’un uygulamayı geliştirme konusunda geri kaldığını ve hala eksikliklerin olduğunu düşünüyor.

müşteri hizmetleri