Şimdi yükleniyor

Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Telefon numaramı başka Facebook hesabında kullandım giriş yapamıyorum yani Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum sorunu için neler yapılmalı kısa bir bilgi aktaracağız.

teknik destek

Telefon numarasını değiştirirken hesap kapandı veya Facebook telefon numarasını değiştirdim hesabıma giremiyorum sorunuyla karşılaştıysanız çözümü biraz zahmetli olacak.

Facebook hesabından telefon numarasını kaldırdıysanız ve telefon numarasıyla hesap açtıysanız büyük ihtimal Facebook hesabınıza giremeyeceksiniz. Bazı kullanıcılarda bir hesapta kullandığı numarayı başka hesapta kullanırken eski hesaba erişim yapamadıklarını yazdılar. Bunun nedeni bir telefon numarası sadece bir hesapta kullanılabilir.

Telefon numarasını başka Facebook hesabında kullandım hesabıma giremiyorum!

Eğer hesaba girerken telefon numarasını kullanıyorsanız bu seferde kullanıcı adınızla giriş deneyiniz. Bunun için profilinizi başka bir hesaptan görüntüleyin. Tarayıcıda çıkan URL veya kullanıcı adını kopyalayıp bu bilgiyi kullanarak giriş deneyin.

Yukarıdaki adımlar giriş denemesi yapıyorsanız hesabı güvene almanız için uyarı gelecek. Gelirse şimdi değil ile devam ediniz. Hesap ayarlarına ulaşıp yeniden telefon numarasını ekleyiniz. Telefona doğrulama kodu gelecektir. Alternatif olarak’ ta e-posta adresini de ekleyiniz.

Telefon-numarami-baska-Facebook-hesabinda-kullandim-giris-yapamiyorum-2 Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum
Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Facebook hesabı kapatıldığını düşünüyorsanız aşağıdaki adresi kullanarak sorunu iletin. Sorun devam ediyorsa sonraki formu kullanabilirsiniz.

 • Facebook.com/help/contact/260749603972907
 • Facebook.com/help/contact/352512044767949
 • Facebook.com/help/contact/357439354283890

Facebook telefon numarasını sildim açılmıyor mu? Verdiğimiz formları kullanan az sayıda hesap sahibi hesaplarına zorda olsa ulaşıyor. Defalarca form doldurarak dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook hesabıma giremiyorum ile gelen yorumlarda mantıklı olanlar cevaplanacaktır. Detaylar ve önerilenler denenip yorum kısmına yazılması gerekiyor. Şikayetlerinizi aynı formlardan iletiniz.

teknik destek

8 yorum

comments user
etohnc

sa kolay gelsın kısaca sorunumu anlatayım maıl adresı olmadan dırek tel numarası ıle face actım sonrasında numara degıstı akabınde tel format yıyınce face gıremıyorum eskı no oldugu ıcın maıl adresı olmadıgı ıcınde sıfre talebınde bulunamıyorum vergıdınız sayfadakı ıletısımden gırıs sorununu bıldırdım ancak onay maıl falan bırsey gelmedı bunun hakkında bılgı verırsenız sevınırım kolay gelsın ıyı calısmalar

  comments user
  Müşteri hizmetleri

  Yazıda birden fazla başvuru yapmanız gereken URL bağlantıları var. Sadece sorun bildirimi olanı mı kullandınız?

   comments user
   etohnc

   evet sadece sorun bıldır olarak kullandım ancak cvp gelmedı hala cıddı anlamda yardıma ıhtıyacım var lutfen yardımcı olun kolay gelsn

    comments user
    Müşteri hizmetleri

    facebook.com/help/contact/352512044767949

comments user
murad murad

hesabıma kayıtlı numaram kapandı şifremi unuttum eski cep numaram istiyor yardım edin

  comments user
  Müşteri hizmetleri

  Yazıda verilen bağlantılarla iletişime geçmeniz gerekiyor. 1 Hafta aralıklı deneyin…

comments user
Tolga Aydemir

Hesabımı eski telefon numaramın üzerine açmıştım numaramı değiştirdim şimdi o hesaba giremiyorum yardım edin lütfen

  comments user
  Müşteri hizmetleri

  Sorunun tam cevabı yazı içerisinde bulunmakta. Bağlantılar direk sorunu iletmek için…

Yorumlar kapalı.