Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

0
Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Telefon numaramı başka Facebook hesabında kullandım giriş yapamıyorum yani Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum sorunu için neler yapılmalı kısa bir bilgi aktaracağız.

Telefon numarasını değiştirirken hesap kapandı veya Facebook telefon numarasını değiştirdim hesabıma giremiyorum sorunuyla karşılaştıysanız çözümü biraz zahmetli olacak.

Facebook hesabından telefon numarasını kaldırdıysanız ve telefon numarasıyla hesap açtıysanız büyük ihtimal Facebook hesabınıza giremeyeceksiniz. Bazı kullanıcılarda bir hesapta kullandığı numarayı başka hesapta kullanırken eski hesaba erişim yapamadıklarını yazdılar. Bunun nedeni bir telefon numarası sadece bir hesapta kullanılabilir.

Telefon numarasını başka Facebook hesabında kullandım hesabıma giremiyorum!

Eğer hesaba girerken telefon numarasını kullanıyorsanız bu seferde kullanıcı adınızla giriş deneyiniz. Bunun için profilinizi başka bir hesaptan görüntüleyin. Tarayıcıda çıkan URL veya kullanıcı adını kopyalayıp bu bilgiyi kullanarak giriş deneyin.

Yukarıdaki adımlar giriş denemesi yapıyorsanız hesabı güvene almanız için uyarı gelecek. Gelirse şimdi değil ile devam ediniz. Hesap ayarlarına ulaşıp yeniden telefon numarasını ekleyiniz. Telefona doğrulama kodu gelecektir. Alternatif olarak’ ta e-posta adresini de ekleyiniz.

Telefon numarami baska Facebook hesabinda kullandim giris yapamiyorum-2
Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Facebook hesabı kapatıldığını düşünüyorsanız aşağıdaki adresi kullanarak sorunu iletin. Sorun devam ediyorsa sonraki formu kullanabilirsiniz.

  • Facebook.com/help/contact /260749603972907
  • Facebook.com/help/contact/357439354283890

Facebook telefon numarasını sildim açılmıyor mu? Verdiğimiz formları kullanan az sayıda hesap sahibi hesaplarına zorda olsa ulaşıyor. Defalarca form doldurarak dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook hesabıma giremiyorum ile gelen yorumlarda mantıklı olanlar cevaplanacaktır. Detaylar ve önerilenler denenip yorum kısmına yazılması gerekiyor. Şikayetlerinizi aynı formlardan iletiniz.

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.