İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Telefon numaramı başka Facebook hesabında kullandım giriş yapamıyorum yani Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum sorunu için neler yapılmalı kısa bir bilgi aktaracağız.

teknik destek

Telefon numarasını değiştirirken hesap kapandı veya Facebook telefon numarasını değiştirdim hesabıma giremiyorum sorunuyla karşılaştıysanız çözümü biraz zahmetli olacak.

Facebook hesabından telefon numarasını kaldırdıysanız ve telefon numarasıyla hesap açtıysanız büyük ihtimal Facebook hesabınıza giremeyeceksiniz. Bazı kullanıcılarda bir hesapta kullandığı numarayı başka hesapta kullanırken eski hesaba erişim yapamadıklarını yazdılar. Bunun nedeni bir telefon numarası sadece bir hesapta kullanılabilir.

Telefon numarasını başka Facebook hesabında kullandım hesabıma giremiyorum!

Eğer hesaba girerken telefon numarasını kullanıyorsanız bu seferde kullanıcı adınızla giriş deneyiniz. Bunun için profilinizi başka bir hesaptan görüntüleyin. Tarayıcıda çıkan URL veya kullanıcı adını kopyalayıp bu bilgiyi kullanarak giriş deneyin.

Yukarıdaki adımlar giriş denemesi yapıyorsanız hesabı güvene almanız için uyarı gelecek. Gelirse şimdi değil ile devam ediniz. Hesap ayarlarına ulaşıp yeniden telefon numarasını ekleyiniz. Telefona doğrulama kodu gelecektir. Alternatif olarak’ ta e-posta adresini de ekleyiniz.

Telefon numarami baska Facebook hesabinda kullandim giris yapamiyorum-2
Facebook numaramı değiştirdim giremiyorum

Facebook hesabı kapatıldığını düşünüyorsanız aşağıdaki adresi kullanarak sorunu iletin. Sorun devam ediyorsa sonraki formu kullanabilirsiniz.

 • Facebook.com/help/contact/260749603972907
 • Facebook.com/help/contact/352512044767949
 • Facebook.com/help/contact/357439354283890

Facebook telefon numarasını sildim açılmıyor mu? Verdiğimiz formları kullanan az sayıda hesap sahibi hesaplarına zorda olsa ulaşıyor. Defalarca form doldurarak dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook hesabıma giremiyorum ile gelen yorumlarda mantıklı olanlar cevaplanacaktır. Detaylar ve önerilenler denenip yorum kısmına yazılması gerekiyor. Şikayetlerinizi aynı formlardan iletiniz.

müşteri hizmetleri

8 Yorum

 1. etohnc etohnc 2 Aralık 2019

  sa kolay gelsın kısaca sorunumu anlatayım maıl adresı olmadan dırek tel numarası ıle face actım sonrasında numara degıstı akabınde tel format yıyınce face gıremıyorum eskı no oldugu ıcın maıl adresı olmadıgı ıcınde sıfre talebınde bulunamıyorum vergıdınız sayfadakı ıletısımden gırıs sorununu bıldırdım ancak onay maıl falan bırsey gelmedı bunun hakkında bılgı verırsenız sevınırım kolay gelsın ıyı calısmalar

  • Müşteri hizmetleri Müşteri hizmetleri 2 Aralık 2019

   Yazıda birden fazla başvuru yapmanız gereken URL bağlantıları var. Sadece sorun bildirimi olanı mı kullandınız?

   • etohnc etohnc 7 Aralık 2019

    evet sadece sorun bıldır olarak kullandım ancak cvp gelmedı hala cıddı anlamda yardıma ıhtıyacım var lutfen yardımcı olun kolay gelsn

    • Müşteri hizmetleri Müşteri hizmetleri 7 Aralık 2019

     facebook.com/help/contact/352512044767949

 2. murad murad murad murad 29 Kasım 2019

  hesabıma kayıtlı numaram kapandı şifremi unuttum eski cep numaram istiyor yardım edin

  • Müşteri hizmetleri Müşteri hizmetleri 29 Kasım 2019

   Yazıda verilen bağlantılarla iletişime geçmeniz gerekiyor. 1 Hafta aralıklı deneyin…

 3. Tolga Aydemir Tolga Aydemir 2 Kasım 2019

  Hesabımı eski telefon numaramın üzerine açmıştım numaramı değiştirdim şimdi o hesaba giremiyorum yardım edin lütfen

  • Müşteri hizmetleri Müşteri hizmetleri 2 Kasım 2019

   Sorunun tam cevabı yazı içerisinde bulunmakta. Bağlantılar direk sorunu iletmek için…

Yorumlar kapatıldı.