İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Facebook Uygulamasını Apple Watch Üzerinde Kullanabilirsiniz

Apple’ın en kişisel cihazı Apple Watch için her geçen gün artan bir uygulama mevcut ve bu uygulamalardan en çok aranılanı ve istenileni kesinlikle Facebook, Twitter, Instagram gibi popüler uygulamalar.

Ancak bir Facebook Messenger Apple Watch üzerinde kullanılabilir iken WhatsApp kullanılabilir değil. Kimi geliştirici bu noktada ya aceleci davranmak istemiyor ya da uygulamalarını Apple Watch’a göre optimize etmek istemiyorlar. Sebebi her ne olursa olsun şu an için çoğu popüler uygulamanın Apple Watch desteğinin yok olduğu açık.

Bu noktada bugün sizinle bir uygulamayı paylaşmak istiyoruz. Paylaşacağımız bu uygulama ile Facebook’u özgürce ve rahatça Apple Watch’ınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Uygulamamızın adı Littlebook. Littlebook ile iOS için Facebook uygulamasında yapabildiğiniz hemen her şeyi yapabiliyorsunuz. Üstelik durum güncellemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz saatinize söyleyin o yazıp durum iletinizi güncellesin.

Apple-Watch-icin-Facebook-Uygulamasi

Elbette ki uygulama daha pek çok özelliğe sahip.

Uygulamayı 7,99 TL’ye satın alarak kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdan iPhone’unuza indirmek ve Apple Watch’unuza yüklemek! Evet hepsi bu kadar. Artık Apple Watch ile sadece Facebook bildirimlerini almıyorsunuz, Facebook’unuzu bileğinizde taşıyorsunuz.

[appbox appstore id1104655318]

Bir yorum

  1. Zafer Zafer 30 Eylül 2018

    Selamınaleyküm saatim apple watch3 buna Google Facebook vhatshapp İnstagram YouTube olur mu?

Yorumlar kapatıldı.