İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Farklı Kamera Dizaynına Sahip Yeni Bir iPhone 7 Görseli Sızdırıldı

Geçen haftaki iPhone 7 sızıntı furyası devam ediyor. Weibo tarafından sızdırılan iPhone 7 görüntüsü gerçek mi değil mi bilinmiyor. Görselde kameranın farklı olduğu görülüyor.

Kameranın iPhone 6 ve iPhone 6s’e göre sol köşeye daha yakın ve geniş olduğu görülmekte. 12 MP lik kameranın daha geniş olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. iPhone 7 ile ilgili gelen dedikodular tasarım ve kamera yapısı olarak iPhone 6s serisi ile aynı olacağı yönünde.

image

Eğer kamera yapısı görseldeki şekilde olacaksa kamera ve video çekim kalitesi açısından olumlu bir gelişme olacağını söyleyebiliriz. Tabiki bu görsel ne kadar gerçeği yansıtıyor bilinmediği için hayal kurmaya gerek yok.

iPhone 7 ile ilgili kamera söylentileri tek kamera olacağı yönünde olmasına rağmen 5.5 inçlik iPhone 7 Plus için çift kamera söylentileri yoğunlukta. Çift kameranın daha iyi fotoğraf çekmek adına görüntüleri birleştirmek için ekleneceği söylentisi ağırlık kazandı.

Görselde sürekli dillendirilen anten hatlarının farklı olacağı söylentilerine uygun olarak anten çizgileri kenarlara konumlandırılmış durumda.

Eylül ayına kadar daha bir çok iPhone 7 sızıntısı göreceğiz. Elimizden geldikçe bütün iPhone 7 haberlerini sizlerle paylaşacağız.