Loading Now

Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldırma – iOS 12

Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldırma – iOS 12

Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldırma – iOS 12

Son Güncelleme tarihi 23 March 2024 by Teknoloji Haber

Apple’ın iOS 12 ile yaptığı değişikliklerden bazıları Fotoğraflar uygulaması üzerinde de bulunuyor. Uygulanan değişikliklerden biri de iPhone’da bulunan fotoğrafları kalıcı olarak kaldırma konusunda yapıldı.

teknik destek

iOS 12, Apple ürünlerine farklı güncellemeler ve yeni özellikler katıyor. iOS 11’de fotoğrafları tamamen kaldıraiblmek için Son Silinenler albümüne gidip, silinen fotoğrafları tekrar silmek durumunda kalıyordur.

iOS 12’de Fotoğrafları Kalıcı Silme İşlemi

iOS 12 işletim sisteminde fotoğrafları kalıcı olarak silebilmek için de aynı durum geçerli fakat Fotoğraflar uygulamasındaki görsel güncelleme aradığınızı bulmanızı engelleyebilir. Böyle bir durumla yüzleşmemek için iOS 12 fotoğrafı kalıcı olarak nasıl kaldıracağınızı anlatacağız.

7B9FEC1F-DED7-439D-8D93-D3B6CC3BB618 Fotoğrafları Kalıcı Olarak Kaldırma - iOS 12

  • İlk olarak Fotoğraflar uygulamasına giriş yapın.
  • Ekranın altında bulunan Albümler sekmesine ve Diğer Albümler’in altında bulunan Son Silinenler kategorisine giriş yapın.
  • Sağ üst tarafta bulunan Seç’e dokunun ve iOS 11’den bildiğiniz şekilde fotoğrafları kalıcı olarak silme işleminizi tamamlayın.

Geliştirme sürecinde olan iOS 12’nin çıkış tarihi ilerleyen haftalarda kesinleşecek ve sizlere güncel bilgileri ileteceğiz.

teknik destek