Galaxy A10 fiyatı uygun mu?

Galaxy A10 fiyatı uygun mu?

Samsung Galaxy A10 fiyatı uygun olacağı duyurulmuştu. A10 fiyatı 120 dolardan satışı ön görüldü. Tabi ülkelere göre bu fiyatlar değişecek.

teknik destek

Dünyanın ilk 4 arka kameralı telefonu olan Galaxy A9 2018 ile birlikte adından birçok kez söz ettiren Samsung; A serisinin son üyesi üzerinde çalışmaları hız kesmeden devam etmeye çalışıyor. Samsung Galaxy modeli için son derece önemli tasarımlar hazırlarken, kullanıcının karşısına çıkması için çalışmaları hızlandırmıştır. Galaxy A9 2018 hakkında yapılan birçok sızıntıda, söz konusu akıllı telefonun ekranında parmak izi okuyucusu ile birçok özelliğin geleceğini iddia etmişti. Galaxy modellerine bakarak yeni özelliği olan dörtlü arka kamera özelliğine dikkat vermişti. Galaxy A10 modelleri ile birlikte bu özelliği kamuoyuna sızdırıldı.

Galaxy A10 fiyatı uygun mu-2
Galaxy A10 fiyatı uygun mu?

Galaxy A10 hakkında genel sızıntı bilgiler neler?

Bilinen Galaxy A10 özellikleri: A10 modeli ile birlikte birçok farklı özelliği piyasaya sürdü. Önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği yeni akıllı telefonun Snapdragon 845 işlemcisinden de güç alacağı görülüyor. Galaxy A10 fiyatı genel piyasaya göre uygun görülmüştür. Fakat Samsung’un daha fazla satış yapması için fiyatı biraz daha düşüreceği öngörülüyor. Telefon plastik bir gövdeye sahip olacağı için, fiyatının diğer Samsung modellerine göre daha uygun olması bekleniyor.

Kamerada arka 13 MP, ön 5 MP, RAM 2 ve işlemci 7884 Exynos.

6.2 inç ekrana sahip olması beklenen Samsung A10 modeli kullanıcı ile buluşmasını bekliyor. Cihazda ilginç bir şekilde Micro USB girişi bulunacak ve Samsung’dan beklenmeyen bir hareketle parmak izi tarayıcı bulunmayacak. Telefonun bir diğer en iyi özelliklerinden biri olan 3400 – 4000 Mah batarya bekleniyor. Bu özelliği yine öteki modellere göre üstte olacağını kanıtlıyor.

müşteri hizmetleri