İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Galaxy Fold infografik tanıtımı

Galaxy Fold infografik olarak tanıtıldı. Katlanabilir Samsung telefon için son güncel gelişmeleri inceleyelim…

İnfografik, bilgileri görsellerle anlatıldığı grafiklerdir. Anlatımı anlaşılır hale getirmek için en etkili yöntemlerden biri.

Kore merkezle dünya devi Samsung, uzun yıllardır üzerinde çalıştığı katlanabilir ekran teknolojisini, yeni ürettiği cihazlarda yavaş yavaş uygulamaya başladı. Bu teknolojinin ilk meyvesi olan, Galaxy Fold, geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından düzenlenen bir sempozyum aracılığı ile ve yayınladığı infografik ile cihazın tanıtımını yapmış oldu.

Galaxy Fold infografik tanitimi-2
Galaxy Fold infografik tanıtımı

İki taraflı ekrana sahip olan cihaz, kullanım esnasında ekranların bir bütün, kapalı esnada ise ekranların ayrı şekilde olması şeklinde çalışıyor. Ayrıca her iki durumda kullanılabilmesi için iki tane ön kameraya sahip olan cihaz, sahip olduğu birçok özellik ile de teknolojinin ne kadar ileri gittiğinin gözler önüne seriyor.

12 GB RAM belleğe ve 512 GB dahili hafızaya sahip olan cihaz, gücünü ve işlem yeteneğini içerisinde bulunan SnapDragon 855 model işlemcisinden alıyor.

İnfografik tanıtımı

Geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından resmi olarak tanıtılan ve cihazın özelliklerinin açık bir şekilde sunulduğu infografik, şuanda yayınlanmış durumda. İnternet üzerinden erişebileceğiniz bu infografik ile Galaxy Fold’a dair birçok bilgi edinebilirsiniz.