Galaxy M30 fiyatı ve ekranı

Galaxy M30 fiyatı ve ekranı

Samsung Galaxy M30, AMOLED ekrana sahip olacak. Galaxy M30 fiyatı ise yaklaşık olarak tahmini fiyatlar yayınlandı.

teknik destek

Son dönemlerde Samsung firmasının, daha çok Güneydoğu Asya ülkeleri ile ilgilendiğini söylemek mümkün. Bu nedenle Samsung Galaxy M10 ve M20 cihazları, ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürüldü. Kısa bir zaman içerisinde bu her iki model de Dünyanın diğer birçok pazarında satışa sunuldu.

Son olarak Samsung Galaxy M30 cihazı, şirketin önemli bir modeli oldu. Galaxy M20’nin de üstünde tutuldu. Diğer birçok modelin aksine AMOLED ekranı bulunacak Samsung Galaxy M30, aynı zamanda üçlü kameraya da sahip olacak.

  • Cep telefonu modellerinde, ekranın kullanıcılar tarafından daha fazla önemsenmesi
  • Görüntünün neredeyse tamamını, ekranın oluşturması
  • AMOLED ekranların, daha şık bir görüntü ortaya koyması

Bu ekranların tercih edilme nedenleri olarak görülebilir. Elbette bu konuda kişisel deneyimler de paha biçilemez.

Galaxy M30 fiyati ve ekrani-2
Galaxy M30 özellikleri ve Galaxy M30 fiyatı

Dikkat çeken Galaxy M30 özellikleri

Galaxy M30 modelinin beklenen özellikleri neler? En uygun fiyatlı Samsung modellerinden bir tanesi olması planlanan bu ürün, genel hatlarıyla yeterli özelliklere sahip olacak gibi görünüyor.

  • Exynos 7904 SoC
  • Infinity-V ekran tasarımı
  • 5.000 mAh batarya

Şu an için ürünün bilinen genel özellikleri. Ekran tasarımının şık olacağını zaten en başta söylemiştik. Üstelik 5000 mAh batarya gücüne sahip olması da, çok sık bir şekilde cep telefonu kullananların yüzünü güldürecek cinsten. Galaxy M30 modeli genel özellikleri bakımından değerlendirildiğinde, M20 ile birçok ortak noktada buluşabilirler.

Samsung Galaxy M30 fiyatı 1200 ile 1700 TL arasında olacak

Galaxy M30’un; 4GB / 64GB ve 6GB / 128GB Gibi farklı depolama özellikleri ile çıkacağı biliniyor. Bunlar arasında fiyat farkı olacağı gibi, genel olarak bu modelin 1200 ile 1700 TL arasında olması planlanıyor. Ancak bunun yalnızca satış fiyatı olduğunu belirtmek ile birlikte, bazı KDV oranları nedeniyle bu fiyatın artabileceği de söylenebilir.

Samsung firması özellikle de Hindistan gibi ülkelerde büyük kazançlar elde etmek istemesi nedeniyle, bu tarz bir düşük fiyat politikası izliyor. Samsung’ un bu uygun fiyatlı ürün politikalarının ne kadar başarılı olacağını veya başarısızlıkla sonuçlanacağını yakında görmeye başlayabiliriz.

müşteri hizmetleri