Galaxy Note 10 çıkışı Ağustos

Galaxy Note 10 çıkışı Ağustos

Samsung Note serisi telefonlarına bir yenisini daha eklediğini açıkladı. Samsung yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre bu telefon ağustos ayında piyasaya sürülecek. Note serisi ile önemli bir prestije sahip şirketin Note modelleri amiral gemilerinden biri.

teknik destek

Kalemli tasarım dendiğinde ilk akla gelen modellerden biri Note serisidir. İş alanında çokça tercih edilen bir model oldu.

Tasarımsal ve teknik özellikleri ile beğeni toplayan Note serinin yeni üyesi olan Note 10’un özellikleri de belli oldu.

Galaxy Note 10 özellikleri

Samsung Note 10 için 2 farklı model satışa çıkacak. Bunlardan birisi Note 10 iken diğeri de Note 10 Pro’dur. Bu iki model arasında iki temel fark yer almaktadır. Bunlardan birincisi hafıza ile alakalıdır. Note 10 Pro’nun Note 10’a göre daha fazla hafıza alanına sahip olması bekleniyor. Diğer yandan iki Note 10 modeli arasında ekran boyutuna ilişkin farklar da yer alıyor.

Note 10 için ekran boyutu 6.28 inç olarak belirlenmiş iken Note 10 Pro için ekran boyutu 6.75 inç olarak belirlenmiştir. Ayrıca Samsung Note 10 telefonlarının bütün modellerinde ses ve kulaklık girişlerine yer verilmeyecek.

İki modelde de yer alan kamera özellikleri piyasada yer alan bütün telefonlardan bir tık daha üstün olacak.

Galaxy-Note-10-cikisi-Agustos-2
Galaxy Note 10 özellikleri

Note 10 farklı renk seçenekleri

Samsung Note 10 için renk seçeneklerini de arttırdı. Diğer telefon modellerinin aksine Note 10 telefonlarda çok sayıda renk seçeneği olduğunu görüyoruz.

Renk arasından beyaz ayrıca bir farklılık oluşturuyor. Beyaz renkte olan Note 10 telefon modellerinin ortamın yerini alacağı Samsung tarafından belirtildi.

müşteri hizmetleri