İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi katkıları

Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi katkılarına yer verdiğimiz haberde eğer sizde Note 9 kullanıcısıysanız Note 9 Android 9.0 güncellemesi deneyiminizi bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Güncelleme ne gibi olumlu etki bıraktı veya olumsuz yanları neler gibi.

teknik destek

Android sistemini ilk ve en çok kullanan marka olan Samsung, bu sayede telefonlarının geliştirici Arayüzü konusunda herhangi bir değişikliğe gitmemektedir. Bundan ziyade, gerekli teknik ve sistem değişiklikleri, sürekli olarak güncellemelerle kullanıcılara sunulmaktadır. Her yeni telefon modeli, en azından 2 tam güncelleme alacak şekilde dizayn edilmektedir. Galaxy Note 9, Samsung tarafından çıkartılan ve amiral olarak lanse edilen modellerden bir tanesidir. Bu yüzden de gereken güncellemeler her zaman kullanıcıları mutlu edecek şekilde revize edilir.

Bakıldığı zaman Android Pie güncellemesi sayesinde, Galaxy Note 9 kullanıcıları genel Samsung avantajlarından yararlanmış gibi gözükmektedir. Note 9 Android 9.0 güncellemesi etkisi neler?

Galaxy Note 9 Android Pie guncellemesi katkilari-2
Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi

Android Pie güncellemesinin Galaxy Note 9 üzerindeki etkisi

Yeni güncelleme sayesinde, artık Android Pie tabanında One IU Arayüzü kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu sayede Galaxy Note 9 kullanıcıları klasik bir Arayüz sisteminden, daha modern ve kullanışlı bir yapıya geçiş yapmıştır. Google ve Samsung tarafından geliştirilen bu Arayüz, aynı zamanda Samsung telefonların kullanımındaki performans artırımı konusunda da ciddi sayıda olumlu geri dönüş almıştır.

Android Pie ve teknik eklentiler

Yeni Arayüz sayesinde artık karanlık ve gece teması da sisteme eklenmiştir. Aynı zamanda sistemde kullanılan Arayüz içerisinde köşeli temalar yerine daha yumuşak simgeler de dikkatleri çekmektedir. Galaxy Note 9 telefon rengi, telefon ekranında kullanılan Arayüz temasına da yön verecektir.

teknik destek