Galaxy S8 vs iPhone 7 Plus: Karşılaştırma [Video]

Galaxy S8 vs iPhone 7 Plus

Apple’ın iPhone 7 Plus’ında 5.5 inçlik bir ekran yer alıyor. Bu noktada, hiçbir şey resmi olmasa da, güvenilir kaynaklardan elde edilen çok sayıda rapor, Galaxy S8’in 5.8 inçlik bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Kağıt üzerinde, bu iki akıllı telefonun nispeten benzer boyutlardadır.

teknik destek <

Samsung, giriş seviyesi amiral gemisi Galaxy S8’e 5.8 inç Super AMOLED ekranı konumlandırmayı başardı. Bunun anlamı, Apple’ın 4.7 inç iPhone 7’sine göre çok daha büyük bir ekranlı akıllı telefon demek.

Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın tanıtımına oldukça kısa bir süre kaldı. Her iki modelinde cesur bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Özellikle ön tarafta yan çerçevelerin tümüyle ortadan kaldırılması ve üst ve alt çerçevelerin minimize edilmesi öngörülüyor ki Samsung’un 29 Mart etkinliği için kullandığı tanıtım görselinden bunu rahatlıkla çıkartmak mümkün.

Peki gerçek hayatta, tasarımı ile başarılı olacağı düşünülen Galaxy S8’in durumu ne durumda? YouTuber KK Sneak Leaks bu noktada bize en gerçekçi cevabı vermeyi hedefleyerek, Galaxy S8’in mükemmel bir kopyasını önümüze getiriyor ve iPhone 7 Plus ile bir ön karşılaştırma yapıyor. Elbetteki Galaxy S8’in birebir kopyası ile iPhone 7 Plus’ın karşılaştırması sadece fiziksel boyutlarda oluyor.

Galaxy S8 vs iPhone 7 Plus

https://youtu.be/Mlss7pjB7Sg

müşteri hizmetleri