İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gelecekte Apple Ürünleri Nasıl Olacak? İşte Cevabı!

Sadece iki gün sonra, çerçevesiz ekranı ve bu ekran tasarımıyla bütünleşen çentiği ile iPhone X ön siparişe sunulacak ve 3 Kasım’da da piyasaya çıkacak. iPhone X’in bu benzersiz tasarımından yola çıkarak diğer Apple ürünleri için oldukça etkileyici konseptler hazırlayan Curved.de, bölece muhtemelen gelecek nesil Apple ürünlerinin nasıl görüneceğini bize bugün göstermiş oluyor.

teknik destek

Daha önce çerçevesiz iPhone modeli olarak iPhone SE’nin geleceği öne sürülmüş ve bunun için pek çok konsept hazırlanmıştı ancak Curved.de işi bir adım daha öteye taşıyarak, çerçevesiz ekran tasarımını iPad, MacBook ve iMac üzerine uygulamış. Hatta konseptlerde çerçevesiz ekranlı Apple Watch’ta yer alıyor.

Tüm Apple ürünleri için hazırlanan konseptte iPhone X’in çerçevesiz tasarımı ile bütünleşen çentiğin ekranda yer aldığı görülüyor. Bu çentik ile MacBook ve iMac’in ekranının etkileyici bir şekilde bütünleştiği görülüyor.

iPhone X ile büyük tartışmalara neden olan ve ön kameranın ve sensörlerin yer aldığı “çentik” için pek çok farklı yorum var. Kimisine göre Apple’ın cihazlarının markalaşması adına yeni bir tasarım öğesi, kimisine göre ise yakın gelecekte Apple’ın cihazlarından bu çentik kesinlikle kaldırılacak. Mevcut durumda iPhone X ile başlatılan çerçevesiz ekranda yer alan çentiğin bir müddet daha hayatımızda olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Tabii ki Apple’ın diğer ürünlerine bu çentik ile TrueDepth kamera sistemini uygulayıp uygulamayacağını söylemek için çok erken.

müşteri hizmetleri