Geliştiriciler için iOS 10.2.1 Beta 4 Yayınlandı

27
iOS-10-2-1-beta

Apple bugün, geliştirmesi devam eden iOS 10.2.1 güncellemesinin dördüncü beta sürümünü, üçüncü iOS 10.2.1 beta sürümünü yayınladıktan birkaç gün sonra ve iOS 10 işletim sisteminin ikinci önemli güncellemesi olan iOS 10.2’yi piyasaya sürdükten bir aydan fazla sonra yayınlamış durumda.

Şu anda, kayıtlı geliştiriciler, iOS 10.2.1 beta 4‘ü Apple Geliştirici Merkezi (Apple Developer Center) veya uygun yapılandırma profili yüklü veya yüklenmiş iOS cihazına OTO yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) indirebilirler.

iOS 10.2.1’e hangi yeni özelliklerin dahil edildiği henüz bilinmiyor ancak küçük bir 10.2.x güncellemesi olmasından dolayı, dışa dönük büyük değişiklikler yerine hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri üzerine yoğunlaşılmış bir güncelleme gibi görünüyor. İlk üç iOS 10.2.1 beta’sında hiçbir yeni özellik keşfedilmedi ancak dördüncü beta sürümünde herhangi bir değişiklik tespit edersek bu yazımızı güncelleyeceğiz.

İLGİLİ İÇERİK:  Safari'nin Yeni Özelliği Yüzünden Reklam Şirketleri Yüzlerce Milyon Dolar Zarar Etti!

iOS 10.2.1, Unicode 9 emoji desteğini, yeni TV uygulamasını, iMessage için yeni ekran efektlerini, Müzik uygulaması geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri ile gelen iOS 10.2 güncellemesini takip ediyor.

27 YORUM

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.