İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için iOS 10.3.2 Beta 3 Yayınlandı

Apple, bugün yeni bir güncelleme olan iOS 10.3.2 güncellemesinin üçüncü beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı. iOS 10.3.2 beta 3, AirPods’u Bul ve yeni Apple File System (APFS) gibi özellikleri içeren iOS 10.3‘ün yayınlanmasından üç hafta sonra, iOS 10.3.2 beta 2‘in yayınlanmasından bir hafta sonra ve iOS 10.3.1‘in yayınlanmasından iki hafta sonra gelmiş oldu.

teknik destek

Kayıtlı geliştiriciler, iOS 10.3.2 beta 3 güncellemesini Apple Geliştirici Merkezi’nden (Apple Developer Center) veya uygun beta yapılandırma profili yüklü olan iOS cihazlarından OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) hemen şimdi cihazlarına indirebilirler ve yükleyebilirler.

Apple’ın beta güncellemeleri için ayrıntılı bir sürüm notu sunmadığından dolayı iOS 10.3.2’de ne gibi yeniliklerin yer aldığını bilmiyoruz ancak iOS 10.x.x güncellemesi olması sebebiyle genel olarak hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklı bir güncelleme olduğunu tahmin ediyoruz. Büyük bir değişiklik veya yenilik keşfedersek sizlerle paylaşıyor olacağız.

teknik destek