Geliştiriciler için iOS 10.3.3 Beta 3 Yayınlandı

iOS 10.3.3 Beta

Apple bugün, gelecekteki güncellemesi olacak olan iOS 10.3.3’ün üçüncü beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı. iOS 10.3.3 beta 3, performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve büyük güvenlik iyileştirmeleri ile gelen iOS 10.3.2‘nin yayınlanmasından yaklaşık bir ay sonra ve iOS 10.3.3 beta 2’nin yayınlanmasından on üç gün sonra gelmiş oldu.

teknik destek

Kayıtlı geliştiriciler, iOS 10.3.3 beta 3 güncellemesini Apple Geliştirici Merkezi’nden (Apple Developer Center) veya uygun beta yapılandırma profili yüklü olan iOS cihazlarından OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme) menüsü üzerinden hemen şimdi indirebilir ve yükleyebilirler.

Apple’ın beta güncellemeleri için ayrıntılı sürüm notu paylaşmadığından dolayı şimdilik iOS 10.3.3’de ne gibi yeniliklerin yer aldığını bilmiyoruz ancak iOS 10.x.x güncellemesi olması sebebiyle genel olarak hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklı bir güncelleme olduğunu tahmin ediyoruz. Gözle görülebilir tek yenilik olarak, iOS 10.3.3 beta 1 ile 12.9 inç iPad Pro’ya gelen 3 yeni duvar kağıdının olduğunu biliyoruz. Bu yeni beta güncellemesinde bir değişiklik veya yenilik keşfedersek sizlerle paylaşıyor olacağız.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Daha önce geliştirici profili olarak beta 2 ye kadar kullanmıştım. Sonra ios 11 beta 1 sürümünü yükledim. 10.3.2 ye tekrar geri döndüm. Beta sürümler stabil olarak çalışmıyor. En güzeli kararlı sürüm gelene kadar beklemek.

Comments are closed.