İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 4 Yayınlandı!

Apple, geçtiğimiz hafta geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınladığı iOS 10.3 beta 3’ün ardından bugün, iOS 10.3 beta 4‘ü yayınladı. iOS 10.3’ün dördüncü geliştirici betası şu anda indirilebilir.

iOS 10 için üçüncü büyük ara güncelleme olacak olan iOS 10.3’ün dördüncü beta sürümünü hemen şimdi, Apple Developer Center (Apple Geliştirici Merkezi) veya uygun iOS beta yazılım profili yüklenmiş iOS cihazınız üzerinden OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden) indirebilirsiniz.

iOS 10.3 Beta 4 Yenilikleri Neler?

iOS 10 için üçüncü büyük ara güncelleme olacak olan iOS 10.3 beta 4 ile, ilk beta sürümünden farklı ne gibi yeniliklerin geldiğini şimdilik bilmiyoruz. Ancak iOS 10.3 beta 3’ü takip eden bir güncelleme olduğu varsayımı ile daha çok hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanıldığını düşünüyoruz.

iOS 10.3 beta 4’de gözümüze çarpan yenilikleri keşfettikçe bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

iOS 10.3 Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Apple’ın bir süre boyunca iOS 10.3 üzerindeki testlerini, geliştiricilerle ve public beta kullanıcılarıyla birlikte sürdüreceğini söyleyebiliriz. Bu sürecin ne zamana kadar devam edeceğini şimdilik söylemek mümkün değil.

Testlerin en azından Mart-Nisan ayına kadar devam edeceğini ve Apple’ın Mart veya Nisan’da gerçekleştireceği özel bir etkinlikte tanıtacağı düşünülen yeni nesil iPad modelleriyle birlikte bu büyük güncellemeyi yayınlanması gündemde.