İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için iOS 10 Beta 2 Yayınlandı

Bu yıl ki 13-17 Haziran’da düzenlenen WWDC’de tanıtılan iOS 10’un ilk betası tanıtıldığı gün geliştiriciler için yayınlanmıştı. Apple aradan geçen süreçte geliştirmeleri yaparak ilk beta sürümünü daha olgunlaştırarak iOS 10 beta 2’yi yayınladı. Şu anda geliştiriciler için iOS 10’un ikinci beta sürümü kullanılabilir durumda.

[irp posts=”7483″ name=”iOS 10 Tanıtıldı! iOS 10 Özellikleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey”]

iOS’un en yeni sürümü ile birlikte heyecan verici pek çok yeni özellik kullanılabilir durumda. iOS 10 Beta 2’yi ilk beta sürümünü kullanan geliştiriciler/kullanıcılar OTA yolu ile yanı Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden veya ilk defa yüklemek isteyenler Apple Geliştirici Merkezi üzerinden indirebilirler.

İkinci beta sürümü ile yeni bir özellik eklenmesi veya çıkartması yapılıp yapılmadığı şimdilik belirsiz ancak ilerleyen saatlerde bununla ilgili denemelerimiz olacak ve geliştirmeleri, farklılıkları sizlerle paylaşacağız.

[irp posts=”7981″ name=”iOS 10’daki 41 Yenilik”]

Tüm bunlar dışında iOS 10’un ilk beta sürümünde gömülü ve su yüzüne çıkmamış başta Karanlık Mod (Dark Mode) olmak üzere bir dizi yeni özellik keşfedilmişti. iOS 10 Beta 2 ile birlikte bu yeni özelliklerin kullanıma açılması da söz konusu olabilir veya Apple gelecek beta güncellemelerini de bekliyor olabilir. Şimdilik bununla ilgili bir detay mevcut değil.

[irp posts=”7738″ name=”iOS 10 İçinde Dark Mode Özelliği Keşfedildi!”]

Yeni beta güncellemesine dair gelişmeleri paylaşıyoruz olacağız, bizi takip etmeye devam edin.

[irp posts=”7610″ name=”iOS 10 Beta Nasıl Yüklenir? Temmuzu Beklemeden iOS 10’u Deneyin”]