İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için iOS 10 Beta 6 ve Public Beta Kullanıcıları için iOS 10 Beta 5 Yayınlandı

Apple bugün, iOS 10‘un beşinci betasını yayınlamasından sadece bir hafta sonra iOS 10 beta 6‘yı yayınladı. İlk WWDC 2016’da tanıtılan ve ilk betasının yayınlanması ile başlayan test sürecinde böylece altıncı betaya kadar gelinmiş oldu.

teknik destek

iOS 10 Beta 6 ve iOS 10 Public Beta 5 Yayınlandı!

Yeni beta geliştiriciler (iOS 10 beta 6) hem de halka açık beta yazılım programı kullanıcılarını yani public beta (iOS 10 Public Beta 5) kullanıcılarını kapsıyor. Güncellemeyi herhangi bir iOS 10 beta yazılımı kurulu olan iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda OTA yolu ile yani Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden yapabilirsiniz. Eğer ki daha önce hiç iOS 10 beta yazılımı kurulu olmayan bir cihazda güncellemeyi yapmak istiyorsanız “Beta Profili“ni edinmeniz gerekiyor.

iOS 10 beraberinde getirdiği yeniliklerle gerçek anlamda büyük bir güncelleme. Yepyeni kilit ekranı, yeni 3D Touch kısayolları, araç takımı (widgets) özelliği, yeniden tasarlanmış Kontrol Merkezi ve Bildirim Merkezi güncellemenin öne çıkan yenilikleri arasında.

Apple‘a göre iOS 10 şimdiye kadar yayınlanan şirketin en büyük güncellemesi. Bize sorarsanız da öyle. iOS 10 Beta 6’da herhangi bir ek özellik, değişiklik keşfedersek bunu sizlerle paylaşıyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edin!

teknik destek