İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için iOS 9.3.2 Beta 2 Yayınlandı

Apple bugün, yaklaşan iOS 9.3.2 güncellemesinin beta sürecinde geliştiriciler için iOS 9.3.2 beta 2‘yi yayınladı. İlk beta sürümünün yayınlanmasından sonra aradan geçen iki haftalık sürecin ardından gelen yeni beta sürümünün performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerine odaklandığı belirtiliyor.

iOS 9.3’le pek çok yeni özelliği kullanıma sunan Apple’ın, bu iOS sürümünde bulunan hatalara karşın iOS 9.3.1 güncellemesini yayınlaması sorunların çözümü noktasında yeterli olmamıştı. Tüm sorunları, hataları dikkate alan Apple iOS 9.3.2 güncellemesini duyurdu ve son 2 haftadır testlerine devam ediyor.

Night Shift modu başta olmak üzere pek çok yeniliği beraberinde getiren iOS 9.3 güncellemesinin üstüne yayınlanacak olan ikinci ara güncelleme iOS 9.3.2’nin kritik tüm hataları gidermesi, performans sorunlarını ele alması ve pil ömrünü hissedilir düzeyde arttırması bekleniyor. Özellikle iOS 9.3.2’nin ilk beta sürümünün görünür sorunlar arasında yer alan Game Center beyaz ekran sorunun çözmüş olması da istikrarlı bir güncelleme olacağını gösteriyor.

iOS 9.3.2 beta 2 şu anda Apple Developer Center üzerinde kullanılabilir durumda.

Yeni beta güncellemesiyle gelen herhangi bir eklemeyi veya yeniliği tespit etmemiz durumunda yazımızı güncelliyor olacağız.