Geliştiriciler için macOS High Sierra Beta 6 Yayınlandı (Güncellendi)

macOS High Sierra Beta

Apple, bugün, macOS High Sierra’nın beşinci beta sürümünü geliştiriciler için yayınlamasından sadece bir hafta sonra altıncı beta sürümünü yayınladı. Kayıtlı Apple geliştiricileri, Mac App Store yazılım güncelleme menüsü üzerinden veya Apple Geliştirici Merkezi üzerinden yeni betayı şimdi indirebilirler.

teknik destek

macOS High Sierra Beta 6, uygulamaların Canon yazıcılarda yazdırma işlemi yapılırken beklenmedik şekilde uygulamanın kapanmasına neden olan bir hata için düzeltme sunarken, QuickLook’un MacBook Pro’da ayrı bir GPU’nun kullanılmasını engelleyen bir sorunu gideriyor.

macOS High Sierra, macOS Sierra’da tanıtılan yeni depolama, video ve grafik teknolojisi üzerine kurulu özelliklere dayanan bir macOS sürümü. Beraberinde yeni Apple File System (APFS), High Efficiency Video Codec (HEVC), VR ve harici GPU’ları destekleyen Metal’in güncellenmiş bir versiyonunu getiriyor. Yerleşik uygulamalar üzerinde irili ufaklı pek çok geliştirme ve yenilikler de mevcut.

macOS High Sierra’nın herkese açık final sürümü bu sonbaharda yayınlanacak ve yazılım o zamana kadar, kayıtlı Apple geliştiricileri ve beta yazılım programı kullanıcılarıyla birlikte test edilmeye, geliştirilmeye devam edecek.

Güncelleme: Beta Yazılım Programı kullanıcıları içinmacOS High Sierra Public Beta 5 yayınlandı.

müşteri hizmetleri