İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için macOS Sierra 10.12.3 Beta 3 Yayınlandı!

Apple bugün, ikinci 10.12.3 betasını yayınlamasından üç hafta sonra ve macOS Sierra işletim sisteminin ikinci güncelleştirmesi olan macOS Sierra 10.12.2’yi herkese açık olarak yayınlamasından sonra, yaklaşmakta olan macOS Sierra 10.12.3 güncellemesinin üçüncü beta sürümünü geliştiricilerle paylaştı.

teknik destek

macOS 10.12.3 güncellemesi, Apple Geliştirici Merkezi (Apple Developer Center) aracılığıyla veya Mac App Store’daki yazılım güncelleme menüsü üzerinden indirilebilir.

Apple’ın yayın notlarına göre macOS 10.12.3 güncellemesi, “Mac’inizin kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini geliştiriyor”. İlk iki betada herhangi bir değişiklik, hata düzeltmesi veya yeni özellik eklemeleri keşfedilmedi ancak üçüncü betada yeni özellik veya özellikler keşfedersek bu yazı güncelleştirileceğiz.

Çoğu zaman, hata düzeltmeleri ile Apple’ın bir sürümüyle ile ilgili ayrıntılı sürüm notlarını paylaşmasına kadar nelerin sürüme dahil olduğunu söylemek zor. Önceki güncelleme macOS 10.12.2, pil ömrü sorunlarının çözümü, grafik sorunlarının giderilmesi ve daha pek çok önemli hata düzeltmesini sundu.

Eylül ayından beri piyasaya sürülen macOS Sierra, en yeni Mac işletim sistemidir. Siri desteği, web için Apple Pay, Evrensel Pano, Apple Watch ile otomatik kilit açma, iyileştirilmiş iCloud Drive entegrasyonu, Picture-in-Picture çoklu görev özelliği ve daha onlarca küçük özelliği içeriyor.

müşteri hizmetleri

Bir yorum

  1. Fırat Öztürk Fırat Öztürk 11 Ocak 2017

    Bu güncellemeyi late2016 makineme kurdum. Ilk.gozlemlerim.pil muazzam derecede iyi gidiyor su an için. Deneme safhasındayım. Beta 2 de cok hizli dusen pil 25 30 dk da 100den aşağıya inmedi. Diger bir gözlemim grafik karti driverları güncellenmiş.

Yorumlar kapatıldı.