Geliştiriciler için macOS Sierra 10.12.3 Beta 4 Yayınlandı

macOS-Sierra-10.12.3-beta

Apple bugün, yaklaşan macOS Sierra 10.12.3 güncellemesinin dördüncü beta sürümünü, üçüncü beta sürümünü yayınlamasından sadece birkaç gün sonra ve macOS Sierra 10.12.2 sürümünü piyasaya sürdükten bir aydan fazla süre sonrasında yayınladı.

teknik destek

macOS Sierra 10.12.3 güncellemesi, Apple Geliştirici Merkezi (Apple Developer Center) aracılığıyla veya Mac App Store’daki yazılım güncelleme mekanizması aracılığıyla indirilebilir.

Apple’ın yayın notlarına göre, macOS 10.12.3 güncellemesi “Mac’inizin kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini geliştiriyor”. İlk üç betada belirgin bir değişiklik, hata düzeltmesi veya özellik eklemeleri keşfedilmedi ancak dördüncü beta’da herhangi bir yeni özellik bulunması durumunda bu yazıyı güncelleyeceğiz.

Hata düzeltmeleri ile Apple’ın bir sürümle ilgili ayrıntılı sürüm notlarını paylaşana kadar bir güncelleştirmenin içerdiğini tam olarak tespit etmek zordur. Bununla birlikte, bu güncellemenin Consumer Reports tarafından gerçekleştirilen MacBook Pro testleri sırasında pil ömrü sorunlarına neden olan bir Safari hatasını düzelttiğini net bir şekilde biliyoruz.

Eylül ayında piyasaya sürülen macOS Sierra, en yeni Mac işletim sistemidir. Siri desteği, web için Apple Pay, Universal Pano, Apple Watch ile otomatik kilit açma, iyileştirilmiş iCloud Drive entegrasyonu, Picture-in-Picture çoklu görev özelliği ve daha pek çok irili ufaklı yeni özelliği beraberinde getiriyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.