İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için macOS Sierra 10.12.6 Beta 3 Yayınlandı

Apple, bugün performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve güçlü güvenlik yükseltmeleriyle birlikte sunduğu macOS Sierra 10.12.5‘i ve macOS Sierra 10.12.6 beta 2‘nin yayınlamasından iki hafta sonra yaklaşmakta olan macOS Sierra 10.12.6 güncellemesinin üçüncü beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı.

teknik destek

macOS Sierra 10.12.6 beta 3, Apple Geliştirici Merkezi’nden (Apple Developer Center) veya Mac App Store’daki Yazılım Güncelleme (Software Update) mekanizması aracılığıyla şimdi indirilebilir.

Apple’ın sürüm notları çoğu zaman yeni beta yazılımının içeriği hakkında pek fazla bilgi sunmaz. Bu nedenle hangi özelliklerin en yeni macOS sürümü ile sunulduğunu şimdilik bilmiyoruz. Güncelleştirme, macOS 10.12.5 sürümünü izliyor ve muhtemelen hata düzeltmeleri ve diğer küçük iyileştirmeler üzerine odaklanıyor.

Beta sürümüyle birlikte paylaşılan sürüm notlarında yalnızca “güncelleme Mac’inizin kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini arttırdığı” şeklinde bir ifade yer alıyor. macOS Sierra 10.12.6’da yeni özellikler veya değişiklikler keşfedersek sizlerle paylaşıyor olacağız.

teknik destek