İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için macOS Sierra Beta 2 Yayınlandı

WWDC 2016’da Apple, OS X’in yerini alan ve en yeni masaüstü işletim sistemi macOS Sierra’yı tanıtmış ve aynı gün içerisinde ilk beta sürümünü geliştiriciler için kullanıma sunmuştu. Aradan geçen süre içerisinde ilk beta sürümü üzerinde olgunlaştırma yapan şirket macOS Sierra Beta 2’yi geliştiriciler için yayınladı.

[irp posts=”7493″ name=”MacOS Sierra Tanıtıldı! MacOS Sierra Özellikleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey”]

macOS Sierra’nın ilk beta sürümünü kullanan geliştiriciler güncellemeyi Mac App Store üzerinden direk indirebilirler. İlk defa macOS Sierra’ya geçiş yapacak kullanıcıların ise Apple Geliştirici Merkezi’ni kullanmaları ve yazılımı indirmeleri (Mac App Store’da kod kullanarak) gerekecek.

Apple’ın en yeni masaüstü işletim sistemi ile birlikte sürdürülebilirlik ve Apple cihazları arasında entegrasyonu güçlendiren bir dizi yenilik mevcut. macOS Sierra’nın tüm özelliklerine aşağıdaki haberimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yeni beta sürümü ile birlikte Apple’ın herhangi bir özellik eklemesi yapıp yapmadığı veya ilk beta ile gelen herhangi bir özelliği çıkarıp çıkartmadığı şimdilik belirsiz ancak sizler için denemelerimizi ve testlerimizi yapıyor olacağız. Herhangi bir gelişmeyi sizlerle paylaşacağız, bizi takip etmeye devam edin!