Geliştiriciler için Night Shift Modu ile macOS Sierra 10.12.4 Beta 1 Yayınlandı!

macOS-10-12-4-beta

Apple, yeni macOS Sierra 10.12.4 güncellemesinin ilk beta sürümünü, macOS Sierra 10.12.3’ün final sürümünü herkese açık olarak yayınlamasından bir gün sonra, geliştiriciler için yayınladı.

müşteri hizmetleri

macOS Sierra 10.12.4 beta 1, Apple Developer Center veya Mac App Store üzerinden yazılım güncelleme menüsü aracılığıyla indirilebilir. Public beta kullanıcıları için de, bu hafta, beta sürümünün yayınlanacağını belirtelim.

macOS 10.12.4 beta sürümünde hangi özelliklerin eklendiğini, hangi hata düzeltmelerinin veya değişikliklerin olup olmadığını henüz tam olarak bilmiyoruz ancak iOS 10.3‘e eşlik ediyor oluşu ile, hata düzeltmelerinin ötesinde değişikliklere odaklanan, önemli bir güncelleme olduğunu söyleyebiliriz. Apple’ın güncelleme sürüm notlarına bakıldığı zaman, belirli bir saatten sonra, ekran rengini otomatik olarak daha sıcak renk tonu ile kaplatan Night Shift modu macOS Sierra 10.12.4 ile geliyor.

macOS güncellemelerinde iOS güncellemelerine kıyasla hangi değişikliklerin dahil edildiğini belirlemek genellikle daha zordur. Bu nedenle yazılımın final sürümü yayınlanana ve resmi sürüm notları gelene kadar neyin ne olacağını bilemeyebiliriz. İlk beta sürümünde, gözümüze çarpan yeni değişiklikler görürsek bunları paylaşıyor olacağız.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.