Geliştiriciler için tvOS 10.1.1 Beta 2 Yayınlandı!

tvOS-10-1-1-beta

Apple bugün, ilk tvOS 10.1.1 beta’yı yayınlamasından yaklaşık dört hafta sonra ve tvOS 10 işletim sisteminin ilk önemli güncellemesi olan tvOS 10.1‘i yayınlamasından yaklaşık bir ay sonrasında, test amaçlı olarak geliştiricilere yaklaşan bir tvOS güncellemesi olan tvOS 10.1.1 güncellemesinin ikinci beta sürümünü yayınladı.

teknik destek

4. Apple TV için tasarlanan tvOS 10.1.1 beta 2‘yi, Apple TV’nizi USB-C’den USB-A kablosu ile bir bilgisayara bağlayarak, yazılımı iTunes veya Apple Configurator üzerinden kayıtlı bir geliştirici hesabını kullanarak indirebilirsiniz.

Aygıtta iTunes vasıtasıyla bir beta profili kurulduktan sonra, yeni beta güncellemeleri doğrudan OTA yolu ile edinilebilir.

Henüz hangi özelliklerin veya değişikliklerin tvOS 10.1.1’e eklendiğini bilmiyoruz ancak küçük bir güncelleme olarak geldiği, hata düzeltmelerine ve diğer performans geliştirmelerine odaklı olduğunu biliyoruz. Birinci beta’da sürümünde de hemen hemen görünür herhangi bir değişiklik veya hata düzeltmesi bulunamadı.

tvOS 10.1.1, Apple tarafından tasarlanan bir televizyon rehberi ve TV izleme merkezi olarak hizmet veren yeni “TV” uygulamasını getiren önemli bir güncelleme olan tvOS 10.1’i takip ediyor.

teknik destek