İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için tvOS 10.2 Beta 2 Yayınlandı

Apple bugün, yaklaşmakta olan tvOS 10.2 güncellemesinin ikinci beta sürümünü test amaçlı olarak geliştiriciler için yayınladı. Apple, tvOS 10’u yayınlamasından bir ay sonra tvOS 10.1 güncellemesini yayınlamış ve tvOS 10.1.1‘i yayınlamasından yaklaşık bir hafta sonra da tvOS 10.2 beta 2‘yi yayınlamış oldu.

teknik destek

4. nesil Apple TV için tasarlanan tvOS 10.2 beta 2, Apple TV’yi USB-C’den USB-A dönüştürücülü bir aracı kablo kullanılarak, Apple TV’nin bilgisayara bağlantısının sağlanması sonrasında, iTunes veya Apple Configurator aracılığıyla kayıtlı bir geliştirici hesabından indirilip yüklenebilir.

Zor kurulum gereksinimleri göz önüne alındığında, tvOS betaları geliştiricilerle sınırlıdır ve public beta kullanıcılarının kullanımına sunulmaz.

Henüz tvOS 10.2‘ye nelerin dahil edildiğini bilmiyoruz ancak 10.x güncellemesi olması sebebiyle, standart hata düzeltmelerini, performans geliştirmelerini, yeni özellikler ve tasarım değişiklikleri içeriyor olabilir. tvOS 10.2 güncellemesinde yeni özellikler keşfedecek olursak bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

teknik destek