Geliştiriciler için tvOS 10.2 Beta 6 Yayınlandı

0
tvOS

Apple bugün, yaklaşan tvOS 10.2 güncellemesinin altıncı beta sürümünü, tvOS 10.2 beta 5 güncellemesini yayınlamasından bir hafta sonra ve tvOS 10.1.1 güncellemesini herkese açık olarak yayınlamasından yaklaşık bir ay sonra geliştiriciler için yayınladı.

Dördüncü nesil Apple TV için tasarlanan tvOS 10.2 beta 6, Apple TV’yi USB-C’den USB-A kablosu ile bir bilgisayara bağlayarak, yazılımın iTunes veya Apple Developer Center (Apple Geliştirici Merkezi) üzerinden kayıtlı bir geliştirici hesabını kullanarak indirilen yüklenebilir.

Zor kurulum gereksinimleri göz önüne alındığında, tvOS betaları geliştiricilerle sınırlıdır ve Halka Açık Beta Yazılım Programı (Public Beta) kullanıcıları için sunulmaz.

Apple’ın yayın notlarına göre, tvOS 10.2 gelişmiş içerik kaydırma özelliğini getiriyor. Böylece tvOS kullanıcıları büyük bilgi listelerini daha hızlı kaydırabiliyorlar. Ek değişiklikler Apple tarafından belirtilmemiş olsa da, tvOS 10.2’nin küçük performans iyileştirmeleri be hata düzeltmelerine de odaklandığını tahmin etmek mümkün.

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.