Geliştiriciler için watchOS 2.2.1 Beta 2 Yayınlandı

watchOS-2-2-1

Apple bugün yaklaşan watchOS 2.2.1 güncellemesinin, yaklaşık iki haftadır devam eden test sürecinde geliştiriciler için ikinci beta sürümünü yayınladı. Bu yeni beta güncellemesi yayınlanan ilk watchOS 2.2.1 beta güncellemesinin iki hafta ardından yayınlanan beta güncellemesi oldu.

müşteri hizmetleri

watchOS 2.2 güncellemesi ile Apple Watch için önemli özellikleri kullanıma sunan Apple, watchOS 2.2.1 güncellemesi ile hata düzeltmelerini, performans iyileştirmelerini ve diğer güvenlik sorunlarını ele alıyor.

Güncellemeyi Apple Watch’ınıza yüklemek için iPhone’unuzun ana ekranında Apple Watch uygulaması > Yazılım Güncellemesi menüsünü kullanabilirsiniz. Güncellemeyi indirebilmek ve cihazınıza yükleyebilmek için, Apple Watch’ınızın en az %50 şarj seviyesinde olduğundan ve şarja takılı olduğundan emin olmanız gerekiyor. Elbette ki güncelleme sadece geliştiricileri kapsıyor. Sıradan bir kullanıcı için henüz kullanılabilir değil.

müşteri hizmetleri

AppleFoni editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, aktif çalışma yaşantısını da sürdürmeye devam ediyor.