Geliştiriciler için watchOS 3.1.1 Beta 4 Yayınlandı

watch-3-1-1-beta

Apple, geliştiriciler için watchOS 3.1.1’in dördüncü betasını yayınladı. watchOS 3.1.1, yeni Unicode 9.0 emojilerini ve belirli emoji karakterlerini seçerken ten renk tonlarını değiştirme yeteneğini içeriyor.

teknik destek

Aslında watchOS 3.1.1, Eylül ayında yayınlanan watchOS 3.0 ana sürümünü izleyen küçük bir güncelleme. watchOS 3, basitleştirilmiş bir navigasyon yapısı ve daha yeni, daha hızlı uygulamalarla Apple Watch’a büyük bir hız kazandırıyor. watchOS 3.1, watchOS 3.0’da ortaya çıkan pil sorunu başta olmak üzere bir kaç küçük sorunu çözmek için Ekim ayında yayınlanmıştı.

Bugün geliştiriciler için yayınlanan watchOS 3.1.1 beta 4, genel olarak hata düzeltmeleri ve performans geliştirmelerini içeriyor. watchOS 3.1.1’in herkese açık sürümü, muhtemelen Aralık ayında iOS 10.2 ile birlikte yayınlanacak. Geliştiriciler, iOS 10.2 beta sürümü yüklü olan iPhone’larında Watch uygulaması üzerinden yazılım güncelleme adımıyla güncellemeyi yükleyebilirler. Güncelleme için hem iPhone’da hem de Apple Watch’ta %50’nin üzerinden şarj olması gerektiğini unutmayın.

müşteri hizmetleri