İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için watchOS 3.1.3 Beta 2 Yayınlandı!

Apple bugün, watchOS 3.1.3 güncellemesinin ikinci beta sürümünü test amaçlı olarak geliştiriciler için paylaştı. Bu beta sürümü ilk watchOS 3.1.3 beta sürümününün üç hafta sonrasında ve watchOS 3’ün yayınlanmasından dört ay sonra yayınlanmış oldu.

teknik destek

watchOS 3.1.3 beta 2‘yi Apple Watch uygulaması üzerinden Genel > Yazılım Güncelleme menüsü aracılığı ile indirebilirsiniz. Güncelleştirmeyi yüklemek için, Apple Watch’un %50 oranında bir şarj seviyesinde, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olması gerekir. Ayrıca watchOS 3.1.3’ü yüklemek için iOS 10 çalıştıran bir iPhone gereklidir.

watchOS 3.1.3 güncellemesinde hangi yeni özelliklerin veya hata düzeltmelerinin eklenildiğini henüz bilmiyoruz ancak ilk beta sürümünde dışarıya dönük değişiklikler yoktu. Bu sebeple bu betada da dahil olmak üzere watchOS 3.1.3 betalarının büyük arayüz değişiklikleri yerine küçük hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklı olduğunu söyleyelim.

watchOS 3.1.3 beta 2, Apple’ın yayınladığı watchOS 3.1.1 sürümünün Apple Watch Series 2 cihazlarını kullanılamaz hale getirmesinden sonra geldi. Apple, hatasını düzelterek watchOS 3.1.1’in güncellemesinin yeni bir sürümünü yayınladı. Bu nedenle şu anda pek çok kullanıcı watchOS 3.1’i saatleri üzerinde tutuyorlar.

müşteri hizmetleri