İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için watchOS 3.2.3 Beta 1 Yayınlandı

Apple bugün, geliştiriciler için watchOS 3.2.3 güncellemesinin ilk beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı. watchOS 3.2.3 beta 1, önemli performans iyileştirmeleri, hata düzetmeleri ve güvenlik yükseltmeleri ile watchOS 3.2.2‘nin yayınlanmasından bir gün sonra gelmiş oldu.

teknik destek

watchOS 3.2.3, iPhone’daki Apple Watch uygulamasından, Genel > Yazılım Güncellememenüsü üzerinden indirilebilir. Güncelleştirmeyi yüklemek için, Apple Watch’un en az yüzde 50 şarj seviyesinde olması, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olması gerektiğini unutmayın.

watchOS betalarını yüklemek için iOS 10 çalıştıran bir iPhone’a sahip olunması gerekiyor ve Apple Watch’ta yazılımın sürümünü düşürmenin bir yolu olmadığından dolayı yalnızca geliştiriciler için geliştiriciler için kullanılabiliyor.

Apple’ın beta sürümler için sürüm notlarını paylaşmadığından dolayı watchOS 3.2.3’nin yeni özellikler veya ne gibi hata düzeltmeleri getirdiği henüz net değil. Ancak yeni bir özellik veya değişiklik keşfedersek paylaşıyor olacağız.

Ayrıca güncellemenin, watchOS 3.x.x olması bakımından küçük bir güncelleme olduğu göz önüne alındığında, büyük olasılıkla hata düzeltmelerine odaklanılması muhtemeldir.

teknik destek