Geliştiriciler için watchOS 3.2.3 Beta 4 Yayınlandı

watchOS 3.2.3 Beta

Apple bugün, yaklaşan watchOS 3.2.3 güncellemesinin dördüncü beta sürümü watchOS 3.2.3’nin üçüncü geliştirici betasını yayınlamasından iki hafta sonra ve bir aydan daha uzun zaman önce watchOS 3.2.2‘yi yayınlamasından sonra geliştiriciler için watchOS 3.2.3 beta 4‘ü yayınladı.

teknik destek <

Kayıtlı geliştiriciler dördüncü watchOS 3.2.3 beta güncellemesini iPhone’unda yer alan Apple Watch uygulamasının Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilirler. Beta’nın yüklenebilmesi için Apple Watch’unuzun şarj seviyesinin en az yüzde 50, şarj cihazına bağlı ve iPhone’unuz ile bağlantıda olması gerekiyor.

Apple, watchOS betalarını sadece geliştiriciler için kullanılabilir olarak sunuyor. Çünkü Apple Watch’ta yazılımın sürümünü düşürmenin (downgrade) bir yolu yoktur. Yani oluşabilecek bir yazılımsal sorunda Apple Watch’unuz kullanılamaz hale gelebilir. Kayıtlı Apple geliştiricisi olmayanlar güncellemeyi edinebilmek için watchOS 3.2.3’ün final sürümünü beklemek zorundalar.

watchOS 3.2.3’ün ilk üç betasında önemli bir özellik veya hata düzeltmesi yer almıyor. Bu da güncellemenin belli başlı geliştirmeler üzerine odaklandığını gösteriyor.

watchOS 3.2.3, watchOS 3 işletim sisteminin son güncellemelerinden biri olabilir. Malumunuz Apple, Haziran ayının başında gerçekleştirdiği WWDC’de watchOS 4‘ü tanıttı ve artık ağırlığını watchOS 4’e vermeye başladı.

müşteri hizmetleri