Geliştiriciler için watchOS 3.2 Beta 7 Yayınlandı

Apple-Tiyatro-Modu-watchOS

Apple bugün, gelecekteki watchOS 3.2 güncellemesinin en yeni beta sürümünü test amaçlı olarak geliştiricilerin kullanımına sundu. watchOS 3.2 beta 7, altıncı beta sürümünün yayınlanmasından yaklaşık altı gün sonra ve watchOS 3.1.3‘ün herkese açık olarak yayınlanmasından yaklaşık iki ay sonra gelmiş oldu.

teknik destek

watchOS 3.2 beta 7, iPhone’a uygun yapılandırma profilini yükledikten sonra Apple Watch uygulaması kullanılarak, Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden indirilebilir. Güncellemeyi indirebilmek için Apple Watch’un en az %50 şarj seviyesinde, şarj cihazına bağlı ve iPhone’a bağlı olması gerektiğini unutmayın.

watchOS 3.2 beta sürümünü yüklemek için iOS 10 yüklü bir iPhone gereklidir ve güncelleme yalnızca geliştiriciler için kullanılabilir. Apple, watchOS yazılımında downgrade yapabilme seçeneğinin olmamasından dolayı watchOS’u “Halka Açık Beta Yazılım Programı” kullanıcıları için sunmamaktadır.

watchOS 3.2, kullanıcının Apple Watch’u hızlıca sessize almasını ve kol hareketi ile ekranın açılmasını önleyen Tiyatro Modu gibi yenilikleri beraberinde getiriyor. Tiyatro Modu ile kullanıcılar yine de haptic tabanlı bildirimleri alabiliyor ve bildirimlere ekrana dokunarak veya Digital Touch kullanılarak ulaşılabiliyor.

watchOS 3.2, ayrıca Siri’ye, Apple Watch için gelişmiş yetenekleri de katıyor. Siri ile kullanıcıların mesaj gönderme, para gönderme, yolculuk, araç gezisi yapma, arama yapma veya fotoğrafda arama yapma gibi işlevler artık kullanılabiliyor.

müşteri hizmetleri