Geliştiriciler için watchOS 4.1 Beta 3 Yayınlandı!

watchos-4.1-beta

Apple bugün, geliştiriciler için iOS 11.1 beta 3‘ü yayınlamasıyla birlikte watchOS 4.1’ün üçüncü beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı. watchOS 4.1 beta 3, watchOS 4.1 beta 2‘nin yayınlanmasından bir hafta sonra, watchOS 4‘ün yayınlanmasından ise bir ay sonra yayınlanmış oldu.

teknik destek

watchOS 4.1’in yeni betasını Apple Geliştirici Merkezi’nden indirdiğiniz uygun konfigürasyon profilini cihazınıza yükledikten sonra Watch uygulamasının Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi yükleyebilmek için Apple Watch’un en az yüzde 50 seviyesinde şarja sahip olması, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olması gerekiyor.

watchOS 4.1, Apple Music içeriğini doğrudan LTE bağlantısı ile Apple Watch Series 3’e aktarmaya yönelik destek sunuyor. Ayrıca, Beats 1’e ve diğer Apple Music radyo istasyonlarına erişim için yeni bir Radyo uygulamasını beraberinde getiriyor.

Bunlar dışında, watchOS 4.1 ile yeni Unicode 10 emojileri (deli yüz, pasta, pretzel, t-rex, vampir, patlayan kafa, kusan yüz, beyin, eşarplı yüz, zebra, zürafa, pasta ve daha fazlası) Apple Watch modellerine geliyor.

müşteri hizmetleri