İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için watchOS 4.2.2 Beta 2 Yayımlandı

Apple, geliştiriciler için gelecekteki bir güncellemesi olan watchOS 4.2.2 güncellemesinin ikinci beta sürümünü, ilk beta sürümünü yayımlamasından bir hafta sonra ve Apple Pay Cash desteğini Apple Watch’a getiren bir güncelleme olan watchOS 4.2‘yi yayımlamasından iki hafta sonra yayımladı.

teknik destek

En yeni watchOS 4.2.2 betası, Apple Geliştirici Merkezi’nden uygun konfigürasyon profilini iPhone aracılığıyla Apple Watch için yükledikten sonra yine iPhone’un Apple Watch uygulamasının Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden şimdi indirilebilir.

Güncellemeyi yüklemek için Apple Watch’un en az yüzde 50 oranında şarj seviyesinde olması, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olması gerekir.

İlk beta sürümünde dışarıya dönük herhangi bir değişiklik görülmediğinden Apple’ın watchOS 4.2.2 güncellemesi ile hangi özellikleri veya geliştirmeleri sunmayı planladığını henüz bilmiyoruz.

Bu güncellemenin esas olarak hata düzeltmelerine odaklanan bir güncelleme olacağını düşünüyoruz. Muhtemelen Apple, güncelleme için sürüm notunu paylaşana kadar değişikliklerin tam olarak ne olduğunu bilemeyeceğiz.

müşteri hizmetleri