Geliştiriciler için watchOS 4 Beta 5 Yayınlandı

0
watchOS 4

Apple, dördüncü beta sürümünü yayınlamasından iki hafta sonra ve WWDC 2017’de duyurmasından yaklaşık iki ay sonra geliştiriciler için watchOS 4’ün beşinci beta sürümünü yayınladı.

Apple Geliştirici Merkezi üzerinden uygun konfigürasyon profilini iPhone’unuza yükledikten sonra Apple Watch uygulamasının Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden güncellemeyi indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi yükleyebilmek için Apple Watch’un en az yüzde 50 şarj seviyesinde, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olmasını gerektiğini unutmayın.

watchOS 4, her bireye özgü dinamik bilgileri görüntüleyen ve belki de güncellemedeki en önemli yeni özellik olan özel bir Siri saat yüzü dahil olmak üzere üç yeni saat yüzünü kullanıma sunuyor. Şimdi Çalınan ve Apple News için yeni komplikasyonlar, yeni yüzme ve egzersiz seçeneklerini destekleyen gelişmiş bir Egzersiz uygulaması da güncellemede yer alıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Geliştiriciler için watchOS 4.2.2 Beta 1 Yayımlandı

watchOS 4’de birçok küçük yenilikler ve değişiklikler de yer alıyor. Tüm watchOS 4 özelliklerine ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.