Geliştiriciler için watchOS 4 Beta 5 Yayınlandı

watchOS 4

Apple, dördüncü beta sürümünü yayınlamasından iki hafta sonra ve WWDC 2017’de duyurmasından yaklaşık iki ay sonra geliştiriciler için watchOS 4’ün beşinci beta sürümünü yayınladı.

teknik destek

Apple Geliştirici Merkezi üzerinden uygun konfigürasyon profilini iPhone’unuza yükledikten sonra Apple Watch uygulamasının Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden güncellemeyi indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi yükleyebilmek için Apple Watch’un en az yüzde 50 şarj seviyesinde, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olmasını gerektiğini unutmayın.

watchOS 4, her bireye özgü dinamik bilgileri görüntüleyen ve belki de güncellemedeki en önemli yeni özellik olan özel bir Siri saat yüzü dahil olmak üzere üç yeni saat yüzünü kullanıma sunuyor. Şimdi Çalınan ve Apple News için yeni komplikasyonlar, yeni yüzme ve egzersiz seçeneklerini destekleyen gelişmiş bir Egzersiz uygulaması da güncellemede yer alıyor.

watchOS 4’de birçok küçük yenilikler ve değişiklikler de yer alıyor. Tüm watchOS 4 özelliklerine ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri