İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geniş Ekranlı iPhone 7! Bu Konsepti Daha Önce Görmediniz

iPhone konsept tasarımları her zaman şaşırtıcı ve çoğu zaman abartılı olmuşlardır. iPhone 7 için de böyle bir konsept tasarım gelmiş durumda. Bir “geniş ekranlı” iPhone 7 düşünüyorsanız bu konsept tasarım sizi düşündüğünüzden de öteye götürecek.

teknik destek

Yapımcının fikri her ne kadar delice olsa da şaşırtıcı güzellikte bir sunum hazırlanmış. Sonitdac tarafından hazırlanan videoda, iPhone 6s ve Galaxy S7 Edge bir araya getirilmiş. Alüminyum kasalı cihazın, her iki tarafını saran kavisli bir ekran yerleştirilmiş. Ama bu standart bir ekran değil. Videoyu izlediğiniz de emin olun şaşıracaksınız.

Cihazın üst tarafında, kenarında bir “geniş ekran” düğmesi mevcut. Bu düğmeye bastığınızda cihazın en büyük hayali tarafı ortaya çıkıyor ve iPhone büyük bir dönüşüm yaşayarak, geniş bir ekranlı telefona dönüşüyor.

Kulağa çılgınca gelen bu fikirlerin profesyonelce bir araya nasıl geldiğini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Elbette ki bu tasarımın sadece hayali ve yaratıcılığın bir ürünü olduğunu unutmamak gerekiyor. Biz sadece dikkat çekici bu konsept tasarımın bir araya getirilişindeki profesyonellik sebebi ile sizlerle paylaşmak istedik.

 

müşteri hizmetleri