İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gerçek Bembeyaz (Jet White) iPhone 7

Apple’ın yeni Simsiyah (Jet Black) iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı açıkçası bu yılın en iyi iPhone’ları konumundalar. Apple geçtiğimiz yıl Eylül ayında iPhone serisine bir değil iki yeni renk ekledi ancak parlak siyah kaplaması ile Simsiyah herkesin konuştuğu bir renk konumuna geliverdi. Şirketin yeni Simsiyah iPhone’ları piyasaya sürüldükten sonra özellikle iPhone 7 Plus‘ı aylarca stok sorunu ile satın almak mümkün olmadı.

Bembeyaz (Jet White) iPhone söylentilerinden sonra Apple fanları Simsiyah iPhone 7’ler konusunda tatmin olmaz hale geldiler. Bembeyaz iPhone 7 için pek çok söylenti ortaya atıldı ama bu bir türlü bu gerçekleşmiş değil. Hatta bu yönde söylentiler artık gündeme gelmez olurken Apple’ın Mart ayındaki özel etkinliğinde Kırmızı iPhone 7 ve 7 Plus’ı tanıtması söz konusu.

Jet-White-iPhone-7

Apple’ın planlarından bağımsız olarak size iyi haberlerimiz var; Bembeyaz iPhone 7 artık gerçek ve sadece bir tane almak size 19 dolara mal olacak. Özellikle Simsiyah iPhone 7 ve 7 Plus’ın çizilmelere karşı düşük dirençli olmaları büyük bir kabusken böylesi kurtarıcı bir seçeneğin olması inanın oldukça tatmin edici.

Simsiyah iPhone 7’ler için hem bu rengin benzersizliğinin tadını çıkartmak hem de onu çizilmelerden korumak isteyenlere özel bir kılıf üreten firma şimdi de Bembeyaz iPhone 7 için özel kılıfını piyasaya sürdü. Bu kılıf sayesinde iPhone 7’nizi Bembeyaz iPhone 7 formuna oturtabilirsiniz. Üstelik kılıf 0,02 inç kalınlığında.