Şimdi yükleniyor

Gmail’de Yaşanan Değişimler! İşte Yeni Gelen Muhteşem Özellikler

Gmail’de Yaşanan Değişimler İşte Yeni Gelen Muhteşem Özellikler

Gmail’de Yaşanan Değişimler! İşte Yeni Gelen Muhteşem Özellikler

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Google’da fazla kaynak tüketimi yapmayan uygulamalar arasında yer alan Go uygulamaları arasına bir yenisi daha eklendi. Gmail’de Yaşanan Değişimler Gmail Go uygulaması da bu uygulamalar içerisine eklendi.

teknik destek

Google, Go uygulamaları ile alt seviye telefon kullanan kişilerde Google deneyiminin daha iyi seviyeye gelmesini sağlıyor. Adı Go ile biten uygulamalar, RAM ve veri tüketimini daha fazla yapara düşük seviye cihazlarda daha iyi çalışmasını sağlamaktadır.

Gmail’de Yaşanan Değişimler

Go platformuna en son katılan uygulamaların arasında Gmail Go yer aldı. Uygulama Android Oreo 8.1’de çalışmaktadır. Gmail’in en temel işlevleriyle beraber çoklu hesapları destekleme özelliğine de sahiptir. Çoklu hesap şeklinde hem birden fazla Gmail hesabını hem de üçüncü parti olan Yahoo Mail, IMAP / POP eposta ve Outlook.com gibi hesaplarınızı tanımlama imkanına sahipsiniz.

Her zaman kullandığımız Gmail uygulaması ile Go uygulaması arasında çok büyük bir farkın olduğu görünmüyor. Bu yüzden kullanıcıların Go’ya doğru yönelmesi pek de beklenenler arasında yer almıyor. Gmail Go’yu diğerlerine göre daha farklı yapan ise; APK boyutunun 20.66 MB’tan 9.51 MB seviyesine düşmüş olmasıdır. Uygulamayı yüklemeyi tamamladığınız zaman ise cihazınızda 47 MB yerine sadece 25 MB yer kaplıyor. Boyutlarda yaşanan bu düşüş uygulamanın işlevlerine çok fazla yansımamaktadır. Gmail Go kullanarak da e-postalarınızı eskisi gibi kategorilere ayırma imkanına sahip olursunuz. Aynı zamanda sohbet görünümünde görüntüleme imkanınızda bulunmaktadır.

teknik destek