Google Haritalar’dan 10 Mart’a özel Super Mario etkinliği

super mario

Geçtiğimiz yıllar içerisinde Mari hayranları 10 Mart gününü Super Mario günü olarak tanımlamışlardı. MAR10 olaran esinlenen Mario günü birçok etkinlik düzenleniyor. Tabii ki bu etkinlikler Nintendo şirketi tarafınca düzenlenmekte. Ancak bu yıl Google bir sürpriz yaparak kendisini dahil etti.

teknik destek <

Super Mario, sürücülere rehberlik ediyor

Bugün Google Haritalar uygulamasını kullanan kişiler, konumunuzu sizlere gösteren imleç yerine Super Mario’yu gösteriyor. Bu durumu göremeyen kişilerin mutlaka Google Haritalar uygulamasını güncellemesi gerekiyor.

Tabii ki şunu bilmeniz gerekiyor. Bugün Mario‘nun özel günü olduğu için Luigi, Todd ve Peach gibi birçok karakter seçebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra “?” simgesi hızlı bir şekilde 100 defa basan kişiler oyunlarda 1up kazanıldığında çıkan sesi duyabilecekler.

Google’ın 10 Mart günü için özel bir şekilde bu etkinliği düşünmesi çok fazla sevindiriyor. Google’ın bir kez daha her konuda duyarlı olduğu kanıtlanmış oldu.

Ayrıca, Super Mario imlecinin kaç gün veya kaç saat kalacağı hakkında bir açıklama gelmedi. Ancak MAR10 gününe özel olup 00:00’da kaybolacağı bekleniyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.