Google Inbox Uygulaması iPhone X Desteğine Kavuşuyor

0
google-inbox-uygulamasi-iphone-x-destegine-kavusuyor

Google’ın sevilen mail uygulaması Google Inbox’a önemli güncelleme. 

teknoloji hattı
teknoloji hattı

Sevilen e-mail uygulamalarından birisi olan Google Inbox’a çok yakında iPhone X desteği geliyor. Google’ın sevilen uygulamalarından birisi olan ve iPhone X uyumluluğu bulunmadığı için kullanıcılar tarafından eleştirilirken yeni güncelleme ile bu durumu düzeltmeyi hedefliyor. 

Google Drive Değişiyor!

The Wall Street Journal’in haberine göre Google çok yakın bir zamanda Google Inbox uygulamasının tasarımını da değiştirecek. Google’ın kısa bir süre önce “Gmail” ve “Google Drive” servislerinin tasarımını güncellediği düşünüldüğünde Google’ın popüler uygulamalarından birisi olan Google Inbox’ın tasarımını da güncellemesi kullanıcılar tarafından gayet olumlu karşılandı. Verilen bilgide Google, Inbox uygulamasını ilk olarak iOS platformunda güncelleyecek. Yeni güncelleme ile birlikte taze bir görünüme kavuşacak olan Google Inbox ayrıca kullanıcıların uzun süredir şikayetçi olduğu iPhone X desteğini de sunacak. 

Google Inbox Değişiyor!

Google’ın yenilenmiş Google Inbox uygulamasını ne zaman yayınlayacağı henüz açıklanmazken yeni güncellemenin ilerleyen haftalarda iOS kullanıcılarına sunulması bekleniyor. Daha öncesinde de iPhone X için Google Inbox uygulamasını uyumlu hale getirmek için çeşitli güncellemeler yayınlayan Google bu güncellemelerde başarılı olamamış ve Google Inbox uygulamasının çalışmamasına neden olmuştu. Google ayrıca bir diğer önemli mail uygulaması Gmail uygulamasında da benzer durumu yaşamış ve Gmail uygulamasına uzun bir süre sonra iPhone X desteği kazandırmıştı. 

iPhone X kullanıcıları yakından ilgilendirecek olan yeni Google Inbox uygulaması için görünüşe göre biraz daha beklemek gerekecek. 

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.