Google Pixel 2 XL ve Google Pixel 2 Sızdırıldı!

Google Pixel 2 XL

Google’ın Ekim ayı donanım etkinliğinin bir gün öncesinde, akıllı telefon sızıntıları ile yakinen tanıdığımız Evan Blass, şirketin yeni 6 inç ekranlı Pixel 2 XL akıllı telefonunun görüntülerini paylaştı. Sızdırılan Google Pixel 2 XL’ın Samsung Galaxy S8’e benzer ekran çerçevesine sahip olduğu görülüyor.

teknik destek <

Söylentilere göre Google Pixel 2 XL, 18:9 (2: 1) en-boy oranı, QHD + ekran, 64GB veya 128GB depolama kapasitesi, 4GB RAM, 12 megapiksellik arka kamera ve ön tarafında konumlandırılmış stereo hoparlörler ile 849 dolar / 949 dolar fiyat etiketi ile piyasaya çıkacak.

Blass, daha az etkileyici olan 1080p ekranı ile XL 2 ile aynı özellikleri paylaştığı düşünülen küçük, 5 inç ekranlı Google Piksel 2’nin görüntülerini de paylaştı.

Sızdırılan görüntülerde aygıtlarda kullanılan duvar kağıdı, Google’ın yeni akıllı telefonlarının sahip olacağı “bokeh” kamera özelliğini gösteriyor gibi duruyor.

Google Pixel 2

Google’ın planlarını bilen bir kaynağa göre, Pixel 2 19 Ekim’de, Pixel 2 XL ise 15 Kasım’da ön siparişe açılacak.

AppleFoni, Google’ın yeni bir dizüstü bilgisayarını ve belki de daha fazlasını duyuracağı 4 Ekim’deki etkinliğindeki tüm gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacak.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.