Loading Now

Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus Hız Testi

Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus

Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus Hız Testi

Son Güncelleme tarihi 25 November 2018 by Müşteri hizmetleri

Google’ın en yeni akıllı telefonu Pixel 2 XL ile Apple’ın iPhone X’den sonraki gözde akıllı telefonu iPhone 8 Plus karşı karşıya getirildi ve sonuç kesinlikle etkileyiciydi. Öyle ki, tarihte ilk defa Android tabanlı bir telefon iPhone’a en yakın performansı göstermeyi başardı.

teknik destek

6 inç büyüklüğünde, 1440 x 2880 piksel çözünürlük sunan, Always On teknolojisine sahip OLED ekranı ve Qualcomm Snapdragon 835 işlemciden güç alan Google Pixel 2 XL, 4GB RAM ile birlikte Android 8.0 Oreo sürümünü çalıştırıyor.

5.5 inç büyüklüğünde, 1920 x 1080 piksel çözünürlük sunan LCD ekrana ve A11 Bionic çipinden güç alan iPhone 8 Plus, 3GB RAM ile birlikte iOS 11 sürümünü çalıştırıyor.

Oldukça güçlü olan Qualcomm Snapdragon 835, 4GB RAM ve saf Android ile gücüne güç katan Google Pixel 2 XL, günlük kullanımda oldukça iyi performans sunuyor. En azından YouTuber EverythingApplePro’nun paylaştığı videoda bu net bir şekilde görülüyor. iPhone 8 Plus’a karşı oldukça yakın performans sunan Pixel 2 XL, yalnızca video işleme noktasında Apple’ın eşsiz yazılım-donanım birlikteliğinin altında kalıyor.

Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus hız testi videosunu aşağıdan izleyebilir ve kendi izlenimlerinizi yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

teknik destek