Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus Hız Testi

0
Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus

Google’ın en yeni akıllı telefonu Pixel 2 XL ile Apple’ın iPhone X’den sonraki gözde akıllı telefonu iPhone 8 Plus karşı karşıya getirildi ve sonuç kesinlikle etkileyiciydi. Öyle ki, tarihte ilk defa Android tabanlı bir telefon iPhone’a en yakın performansı göstermeyi başardı.

müşteri hizmetleri

6 inç büyüklüğünde, 1440 x 2880 piksel çözünürlük sunan, Always On teknolojisine sahip OLED ekranı ve Qualcomm Snapdragon 835 işlemciden güç alan Google Pixel 2 XL, 4GB RAM ile birlikte Android 8.0 Oreo sürümünü çalıştırıyor.

5.5 inç büyüklüğünde, 1920 x 1080 piksel çözünürlük sunan LCD ekrana ve A11 Bionic çipinden güç alan iPhone 8 Plus, 3GB RAM ile birlikte iOS 11 sürümünü çalıştırıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  iPhone XE fiyatı uygun olabilir

Oldukça güçlü olan Qualcomm Snapdragon 835, 4GB RAM ve saf Android ile gücüne güç katan Google Pixel 2 XL, günlük kullanımda oldukça iyi performans sunuyor. En azından YouTuber EverythingApplePro’nun paylaştığı videoda bu net bir şekilde görülüyor. iPhone 8 Plus’a karşı oldukça yakın performans sunan Pixel 2 XL, yalnızca video işleme noktasında Apple’ın eşsiz yazılım-donanım birlikteliğinin altında kalıyor.

Google Pixel 2 XL ve iPhone 8 Plus hız testi videosunu aşağıdan izleyebilir ve kendi izlenimlerinizi yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.