İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Google’ın Eski CEO’su Eric Schmidt Tam Bir iPhone Hayranı Çıktı!

Şu an dünyanın en popüler mobil işletim sistemi olan Android şüphesiz Google’ın en büyük başarılarından sadece bir tanesi konumunda. Bugün Android yazılımına sahip onlarca akıllı telefon üreticisi de elbetteki aramızdalar. Tüm bunlara karşı Apple ise iPhone ve iOS ile rekabet halinde.

teknik destek

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerden birisi olan Google’ın, eski CEO’su ve şu anki İcra Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Eric Schmidt bir iPhone kullanıcısı olduğu ortaya çıktı. CNBC ile geçtiğimiz günlerde röportaj yapan Eric hem bir iPhone kullanıcısı hem de Galaxy S7 kullanıcısı olduğunu paylaştı.

[irp posts=”4109″ name=”Google Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski CEO’su Eric Schmidt iPhone 6s Kullanırken Yakalandı!”]

Galaxy S7’yi de röportajında sunduğu ekstra pil ömrü ile öven Eric Smith, daha uzun süren pil ömrü için kullanıcıların iPhone 6s Plus’ı kullanmalarını da tavsiye etti. Ve ne ilginçtir ki Google’ın son akıllı telefonları olan Nexus 5X veya Nexus 6P’yi ne övdü ne de önerdi.

eric-schmidt-google-iphone

Daha önce de iPhone kullanırken yakalanan Eric Schmidt anlaşılıyor ki içten içe bir iPhone hayranı. Elbetteki iPhone meraklısı olan sadece Eric değil. Daha öncede Microsoft’un CEO’su Joe Belfiore’in Ocak ayında attığı bir Tweetle iPhone kullandığı ortaya çıkmıştı.

müşteri hizmetleri