Griffin’den iPhone 7’deki Kulaklık Jakı Sorununa Kablosuz Çözüm

Griffin kablosuz adaptör

Apple’ın iPhone 7 ile birlikte kulaklık jakını kaldırması neredeyse kesinleşti. Yeni kulaklıklar ile ilgili pek çok görsel paylaşıldı. Fakat eski tip kulaklıklar için bir çözüm üreten olmamıştı bugüne kadar. Griffin firmasından müjdeli haber geldi.

teknik destek

Griffin iPhone 7 ile birlikte ortaya çıkacak kulaklık sorununu çözmek için hazırladığı adaptörü tanıttı. Bu adaptör eski kulaklıklara yeni Bluetooth 4.1 özelliği kazandırıyor. Griffin iTrip Clip isimli bu yeni aksesuar bazı kullanıcıların kıyamadıkları kulaklıklar için iyi bir Bluetooth adaptör çözümü olacak.

Griffin iTrip Clip’i kıyafetinize clips yardımı ile taktıktan sonra iPhone ile kablosuz olarak müzik dinlemek, üzerindeki tuşlar sayesinde müzikleri kontrol etmek mümkün. Hatta Siri’yi etkinleştirmek ve kulaklıkta mikrofon varsa aramaları cevaplamanız da mümkün.

Küçük boyutuna rağmen iTrip Clip, pil ömrü olarak 6 saat kullanım ve 180 saat bekleme süresi vaadediyor. 20$ fiyat etiketine sahip ürünün ülkemizdeki fiyatı belli değil. Ürünü aşağıdaki bağlatıdan inceleyebilirsiniz.

griffintechnology.com/us/itrip-clip-bluetooth-headphone-adapter

müşteri hizmetleri